http://kotisivukone.fi/files/summercup.kotisivukone.com/summercup2013top.jpg
MIEHET / MEN
No. Date Time Field Group Home  - Away Result V H TA TY Team Matches w d l gf ga  +/- pts
15.6. 9:00 MAC 1 A Thorin Veljeskunta  - HIFK C87 II 4 3 Thorin Veljeskunta HIFK C87 II     0 Pens 3 2 0 1 16 8 8 4
15.6. 9:00 MAC 2 A Pens  - Team Lande 5 3 Pens Team Lande     0 HIFK C87 II 3 2 0 1 11 7 4 4
15.6. 11:00 MAC 2 A HIFK C87 II  - Pens 3 2 HIFK C87 II Pens     0 Thorin Veljeskunta 3 2 0 1 16 17 -1 4
15.6. 11:00 MAC 1 A Team Lande  - Thorin Veljeskunta 5 10 Thorin Veljeskunta Team Lande     0 Team Lande 3 0 0 3 9 20 -11 0
15.6. 13:00 MAC 1 A Team Lande  - HIFK C87 II 1 5 HIFK C87 II Team Lande     0
15.6. 13:00 MAC 2 A Pens  - Thorin Veljeskunta 9 2 Pens Thorin Veljeskunta     0
         
No. Date Time Field Group Home  - Away Result V H TA TY Team Matches w d l gf ga  +/- pts
15.6. 9:00 MAC 3 B kalastajat  - HTUH 3 6 HTUH kalastajat     0 HTUH 3 3 0 0 15 5 10 6
15.6. 9:00 MAC 5 B Nissbacka innebandy  - Rosbank Sharks (RUS) 3 2 Nissbacka innebandy Rosbank Sharks (RUS)     0 Nissbacka innebandy 3 2 0 1 7 8 -1 4
15.6. 11:00 MAC 3 B Rosbank Sharks (RUS)  - kalastajat 2 3 kalastajat Rosbank Sharks (RUS)     0 kalastajat 3 1 0 2 7 11 -4 2
15.6. 11:00 MAC 5 B HTUH  - Nissbacka innebandy 5 1 HTUH Nissbacka innebandy     0 Rosbank Sharks (RUS) 3 0 0 3 5 10 -5 0
15.6. 13:00 MAC 5 B Rosbank Sharks (RUS)  - HTUH 1 4 HTUH Rosbank Sharks (RUS)     0
15.6. 13:00 MAC 3 B Nissbacka innebandy  - kalastajat 3 1 Nissbacka innebandy kalastajat     0
No. Date Time Field Group Home  - Away Result V H TA TY Team Matches w d l gf ga  +/- pts
15.6. 9:00 MAC 7 C Noste  - Alastonsuomi 6 0 Noste Alastonsuomi     0 Noste 3 2 1 0 13 3 10 5
15.6. 9:00 MAC 4 C KeBa  - Morning Glory 2 2 Tasan Ei ole KeBa Morning Glory 0 Morning Glory 3 1 2 0 17 5 12 4
15.6. 11:00 MAC 7 C Alastonsuomi  - KeBa 2 8 KeBa Alastonsuomi     0 KeBa 3 1 1 1 12 10 2 3
15.6. 11:00 MAC 4 C Morning Glory  - Noste 1 1 Tasan Ei ole Morning Glory Noste 0 Alastonsuomi 3 0 0 3 4 28 -24 0
15.6. 13:00 MAC 4 C Noste  - KeBa 6 2 Noste KeBa     0
15.6. 13:00 MAC 7 C Alastonsuomi  - Morning Glory 2 14 Morning Glory Alastonsuomi     0
No. Date Time Field Group Home  - Away Result V H TA TY Team Matches w d l gf ga  +/- pts
15.6. 9:40 MAC 2 D Maurinkoiset  - Kalavale 2 9 Kalavale Maurinkoiset     0 Kalavale 3 3 0 0 21 3 18 6
15.6. 9:40 MAC 1 D THK  - Sammuneet Tähdet 0 6 Sammuneet Tähdet THK     0 Sammuneet Tähdet 3 2 0 1 11 3 8 4
15.6. 11:40 MAC 2 D Sammuneet Tähdet  - Maurinkoiset 4 0 Sammuneet Tähdet Maurinkoiset     0 Maurinkoiset 3 1 0 2 4 14 -10 2
15.6. 11:40 MAC 1 D Kalavale  - THK 9 0 Kalavale THK     0 THK 3 0 0 3 1 17 -16 0
15.6. 13:40 MAC 1 D Sammuneet Tähdet  - Kalavale 1 3 Kalavale Sammuneet Tähdet     0
15.6. 13:40 MAC 2 D THK  - Maurinkoiset 1 2 Maurinkoiset THK     0
No. Date Time Field Group Home  - Away Result V H TA TY Team Matches w d l gf ga  +/- pts
15.6. 9:40 MAC 7 E Kerran Kesässä  - SBJ 4 5 SBJ Kerran Kesässä     0 VKTP 3 3 0 0 21 3 18 6
15.6. 9:40 MAC 4 E AC JuHe  - VKTP 1 6 VKTP AC JuHe     0 SBJ 3 1 1 1 10 11 -1 3
15.6. 11:40 MAC 7 E SBJ  - AC JuHe 3 3 Tasan Ei ole SBJ AC JuHe 0 Kerran Kesässä 3 1 0 2 8 18 -10 2
15.6. 11:40 MAC 4 E VKTP  - Kerran Kesässä 11 0 VKTP Kerran Kesässä     0 AC JuHe 3 0 1 2 6 13 -7 1
15.6. 13:40 MAC 7 E Kerran Kesässä  - AC JuHe 4 2 Kerran Kesässä AC JuHe     0
15.6. 13:40 MAC 4 E SBJ  - VKTP 2 4 VKTP SBJ     0
MIEHET / MEN
No. Date Time Field Group Home  - Away Result V H TA TY Team Matches w d l gf ga  +/- pts
15.6. 10:20 MAC 1 F KaLe  - Stucken Schneiden 2 2 Tasan Ei ole KaLe Stucken Schneiden 0 Grinderit 3 3 0 0 17 6 11 6
15.6. 10:20 MAC 2 F Grinderit  - Team-Peitari Tikkat (RUS) 3 1 Grinderit Team-Peitari Tikkat (RUS)     0 Stucken Schneiden 3 1 1 1 6 12 -6 3
15.6. 12:20 MAC 2 F Stucken Schneiden  - Grinderit 2 9 Grinderit Stucken Schneiden     0 Team-Peitari Tikkat (RUS) 3 1 0 2 5 7 -2 2
15.6. 12:20 MAC 1 F Team-Peitari Tikkat (RUS)  - KaLe 3 2 Team-Peitari Tikkat (RUS) KaLe     0 KaLe 3 0 1 2 7 10 -3 1
15.6. 14:20 MAC 2 F KaLe  - Grinderit 3 5 Grinderit KaLe     0
15.6. 14:20 MAC 1 F Stucken Schneiden  - Team-Peitari Tikkat (RUS) 2 1 Stucken Schneiden Team-Peitari Tikkat (RUS)     0
No. Date Time Field Group Home  - Away Result V H TA TY Team Matches w d l gf ga  +/- pts
15.6. 9:40 MAC 3 G Mega Mylly  - RiRa 0 5 RiRa Mega Mylly     0 RiRa 3 2 1 0 15 4 11 5
15.6. 9:40 MAC 5 G KFT  - SS KesäHessut 2 5 SS KesäHessut KFT     0 SS KesäHessut 3 2 1 0 14 8 6 5
15.6. 11:40 MAC 5 G RiRa  - KFT 7 1 RiRa KFT     0 KFT 3 1 0 2 8 14 -6 2
15.6. 11:40 MAC 3 G SS KesäHessut  - Mega Mylly 6 3 SS KesäHessut Mega Mylly     0 Mega Mylly 3 0 0 3 5 16 -11 0
15.6. 13:40 MAC 5 G Mega Mylly  - KFT 2 5 KFT Mega Mylly     0
15.6. 13:40 MAC 3 G RiRa  - SS KesäHessut 3 3 Tasan Ei ole RiRa SS KesäHessut 0
No. Date Time Field Group Home  - Away Result V H TA TY Team Matches w d l gf ga  +/- pts
15.6. 10:20 MAC 5 H Grillimestarit  - Urbaanit Urheilijat 6 4 Grillimestarit Urbaanit Urheilijat     0 VeeKooTeePee 3 3 0 0 22 8 14 6
15.6. 10:20 MAC 3 H Team K  - VeeKooTeePee 4 8 VeeKooTeePee Team K     0 Grillimestarit 3 2 0 1 17 10 7 4
15.6. 12:20 MAC 4 H VeeKooTeePee  - Grillimestarit 4 2 VeeKooTeePee Grillimestarit     0 Urbaanit Urheilijat 3 1 0 2 9 17 -8 2
15.6. 12:20 MAC 7 H Urbaanit Urheilijat  - Team K 3 1 Urbaanit Urheilijat Team K     0 Team K 3 0 0 3 7 20 -13 0
15.6. 14:20 MAC 3 H Team K  - Grillimestarit 2 9 Grillimestarit Team K     0
15.6. 14:20 MAC 4 H VeeKooTeePee  - Urbaanit Urheilijat 10 2 VeeKooTeePee Urbaanit Urheilijat     0
Playoffs
No. Date Time Field Group Home  - Away Result Explanations / Lyhenteet Fields / kentät
1 15.6. 15:30 MAC 1  1/16 Pens (A1)  - Sammuneet Tähdet (D2) 2 3 W Wins / Voitot MAC Arena Center Myllypuro
2 15.6. 15:30 MAC 2  1/16 HTUH (B1)  - Morning Glory (C2) 5 4 D Draws / Tasapelit
3 15.6. 15:30 MAC 3  1/16 Noste (C1)  - Nissbacka innebandy (B2) 5 3 L Loses / Häviöt
4 15.6. 15:30 MAC 4  1/16 Kalavale (D1)  - HIFK C87 II (A2) 5 2 GF Goals for / Tehdyt maalit
5 15.6. 16:10 MAC 1  1/16 VKTP (E1)  - Grillimestarit (H2) 10 3 GA Goals against / Päästetyt maalit
6 15.6. 16:10 MAC 2  1/16 Grinderit (F1)  - SS KesäHessut (G2) 13 1 PQ Playoff Qualification / Pudotuspelit
7 15.6. 16:10 MAC 3  1/16 RiRa (G1)  - Stucken Schneiden (F2) 5 6 rl. QF Quarter final / Puolivälierä
8 15.6. 16:10 MAC 4  1/16 VeeKooTeePee (H1)  - SBJ (E2) 9 2 SF Semi final / Välierä
9 15.6. 16:50 MAC 2 QF Sammuneet Tähdet (D2)  - Noste (C1) 0 5 F Final / Finaali
10 15.6. 16:50 MAC 4 QF HTUH (B1)  - Kalavale (D1) 2 8
11 15.6. 17:30 MAC 2 QF VKTP (E1)  - Stucken Schneiden (F2) 8 4
12 15.6. 17:30 MAC 4 QF Grinderit (F1)  - VeeKooTeePee (H1) 5 2
13 15.6. 18:30 MAC 2 SF Noste (C1)  - VKTP (E1) 3 4
14 15.6. 18:30 MAC 4 SF Kalavale (D1)  - Grinderit (F1) 3 2 rl.
15 15.6. 19:30 MAC 2 F VKTP (E1)  - Kalavale (D1) 11 1