Summer Cup 19.6.2010                              
     
Lohko A          
FC Jekku          
Turistit          
TarakkaPojat        
HC Kynä      
SBS MILF      
     
koti vieras klo kenttä päivä tulos V H TA   TY  
TarakkaPojat HC Kynä 9:00 Kenttä 2 19.6.2010 6 3 TarakkaPojat HC Kynä     0  
FC Jekku Turistit 9:00 Kenttä 5 19.6.2010 2 7 Turistit FC Jekku     0  
Turistit TarakkaPojat 11:00 Kenttä 2 19.6.2010 10 1 Turistit TarakkaPojat     0  
SBS MILF FC Jekku 11:00 Kenttä 4 19.6.2010 8 3 SBS MILF FC Jekku     0  
FC Jekku HC Kynä 12:20 Kenttä 2 19.6.2010 5 3 FC Jekku HC Kynä     0  
SBS MILF TarakkaPojat 12:20 Kenttä 4 19.6.2010 7 3 SBS MILF TarakkaPojat     0  
TarakkaPojat FC Jekku 14:20 Kenttä 2 19.6.2010 5 2 TarakkaPojat FC Jekku     0  
HC Kynä Turistit 14:20 Kenttä 4 19.6.2010 1 23 Turistit HC Kynä     0  
Turistit SBS MILF 15:40 Kenttä 2 19.6.2010 2 3 SBS MILF Turistit     0  
HC Kynä SBS MILF 17:00 Kenttä 2 19.6.2010 2 13 SBS MILF HC Kynä     0  
                 
joukkue ottelut v t h tm pm = pts    
SBS MILF 4 4 0 0 31 10 21 8    
Turistit 4 3 0 1 42 7 35 6    
TarakkaPojat 4 2 0 2 15 22 -7 4    
FC Jekku 4 1 0 3 12 23 -11 2    
HC Kynä 4 0 0 4 9 47 -38 0    
     
     
Lohko B          
Me Korottajat          
SBS Lahti          
Stucken Schneiden      
Kynärijengi      
     
koti vieras klo kenttä päivä tulos V H TA   TY  
Me Korottajat SBS Lahti 10:20 Kenttä 5 19.6.2010 6 2 Me Korottajat SBS Lahti     0  
Stucken Schneiden Kynärijengi 11:00 Kenttä 5 19.6.2010 9 1 Stucken Schneiden Kynärijengi     0  
Kynärijengi Me Korottajat 13:00 Kenttä 2 19.6.2010 9 5 Kynärijengi Me Korottajat     0  
SBS Lahti Stucken Schneiden 13:00 Kenttä 4 19.6.2010 3 8 Stucken Schneiden SBS Lahti     0  
SBS Lahti Kynärijengi 15:40 Kenttä 4 19.6.2010 8 1 SBS Lahti Kynärijengi     0  
Me Korottajat Stucken Schneiden 16:20 Kenttä 2 19.6.2010 4 5 Stucken Schneiden Me Korottajat     0  
                 
joukkue ottelut v t h tm pm = pts    
Stucken Schneiden 3 3 0 0 22 8 14 6    
SBS Lahti 3 1 0 2 13 15 -2 2    
Me Korottajat 3 1 0 2 15 16 -1 2    
Kynärijengi 3 1 0 2 11 22 -11 2    
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
Lohko C          
Team HePa          
Team Hitaat Kolmoset          
Emman Housut      
JTFC      
     
koti vieras klo kenttä päivä tulos V H TA   TY  
Emman Housut JTFC 10:20 Kenttä 2 19.6.2010 5 3 Emman Housut JTFC     0  
Team HePa Team Hitaat Kolmoset 10:20 Kenttä 4 19.6.2010 2 0 Team HePa Team Hitaat Kolmoset     0  
JTFC Team HePa 11:40 Kenttä 5 19.6.2010 2 5 Team HePa JTFC     0  
Team Hitaat Kolmoset Emman Housut 12:20 Kenttä 5 19.6.2010 1 4 Emman Housut Team Hitaat Kolmoset     0  
Team Hitaat Kolmoset JTFC 15:00 Kenttä 2 19.6.2010 1 3 JTFC Team Hitaat Kolmoset     0  
Team HePa Emman Housut 15:00 Kenttä 4 19.6.2010 1 6 Emman Housut Team HePa     0  
                 
joukkue ottelut v t h tm pm = pts    
Emman Housut 3 3 0 0 15 5 10 6    
Team HePa 3 2 0 1 8 8 0 4    
JTFC 3 1 0 2 8 11 -3 2    
Team Hitaat Kolmoset 3 0 0 3 2 9 -7 0    
     
     
     
     
       
Lohko D          
Allstars        
IBK Häkki - luopui sarjasta        
MOV?        
FC Stick Hunters        
       
koti vieras klo kenttä päivä tulos V H TA   TY    
MOV? FC Stick Hunters 9:40 Kenttä 2 19.6.2010 2 1 MOV? FC Stick Hunters     0  
Allstars IBK Häkki 9:40 Kenttä 5 19.6.2010 5 0 Allstars IBK Häkki     0    
IBK Häkki MOV? 11:40 Kenttä 2 19.6.2010 0 5 MOV? IBK Häkki     0    
FC Stick Hunters Allstars 11:40 Kenttä 4 19.6.2010 2 6 Allstars FC Stick Hunters     0    
Allstars MOV? 13:40 Kenttä 2 19.6.2010 1 5 MOV? Allstars     0    
IBK Häkki FC Stick Hunters 13:40 Kenttä 4 19.6.2010 0 5 FC Stick Hunters IBK Häkki     0    
                   
joukkue ottelut v t h tm pm = pts      
MOV? 3 3 0 0 12 2 10 6      
Allstars 3 2 0 1 12 7 5 4      
FC Stick Hunters 3 1 0 2 8 8 0 2      
IBK Häkki 3 0 0 3 0 15 -15 0      
   
 1/4                
koti vieras o.nro klo kenttä päivä tulos    
SBS MILF Allstars 1 18:00 Kenttä 5 19.6.2010  1-5    
Stucken Schneiden Team HePa 2 18:00 Kenttä 2 19.6.2010 6-7 rl.    
Emman Housut SBS Lahti 3 18:00 Kenttä 4 19.6.2010 8-0    
MOV? Turistit 4 18:00 Kenttä 3 19.6.2010 4-3 rl.    
Välierät                
koti vieras o.nro klo kenttä päivä tulos    
Allstars Team HePa 5 18:45 Kenttä 2 19.6.2010  10-2    
Emman Housut MOV? 6 18:45 Kenttä 4 19.6.2010  0-9    
Finaali                
koti vieras o.nro klo kenttä päivä tulos    
Allstars MOV? 7 19:30 Kenttä 2 19.6.2010  3-4