MIEHET HARRASTE              
             
Lohko A Lohkojen kaksi parasta jatkoon.              
Ac Stoppi G-lohkosta kaikki joukkueet jatkoon.              
J I J              
Morning Glory              
Olli and the Boys              
koti vieras aika kenttä päivä tulos V H TA   TY    
Morning Glory Olli and the Boys 9:00 Kenttä 1 16.6. 6 1 Morning Glory Olli and the Boys     0    
Ac Stoppi J I J 9:00 Kenttä 2 16.6. 1 7 J I J Ac Stoppi     0    
Olli and the Boys Ac Stoppi 10:20 Kenttä 1 16.6. 9 1 Olli and the Boys Ac Stoppi     0    
J I J Morning Glory 10:20 Kenttä 2 16.6. 0 3 Morning Glory J I J     0    
J I J Olli and the Boys 11:40 Kenttä 1 16.6. 5 3 J I J Olli and the Boys     0    
Ac Stoppi Morning Glory 11:40 Kenttä 2 16.6. 1 13 Morning Glory Ac Stoppi     0    
             
joukkue pelatut v t h tm pm = pts              
Morning Glory 3 3 0 0 22 2 20 6              
J I J 3 2 0 1 12 7 5 4              
Olli and the Boys 3 1 0 2 13 12 1 2              
Ac Stoppi 3 0 0 3 3 29 -26 0              
             
             
Lohko B              
Kaivopiha Rangers              
Nissbacka Innebandy              
Silmittömät esat              
Team BoMb0t              
koti vieras aika kenttä päivä tulos V H TA   TY    
Kaivopiha Rangers Nissbacka Innebandy 9:40 Kenttä 1 16.6. 5 1 Kaivopiha Rangers Nissbacka Innebandy     0    
Silmittömät esat Team BoMb0t 9:40 Kenttä 2 16.6. 1 0 Silmittömät esat Team BoMb0t     0    
Team BoMb0t Kaivopiha Rangers 11:00 Kenttä 1 16.6. 1 2 Kaivopiha Rangers Team BoMb0t     0    
Nissbacka Innebandy Silmittömät esat 11:00 Kenttä 2 16.6. 3 4 Silmittömät esat Nissbacka Innebandy     0    
Nissbacka Innebandy Team BoMb0t 12:20 Kenttä 1 16.6. 1 1 Tasan Ei ole Nissbacka Innebandy Team BoMb0t 0    
Kaivopiha Rangers Silmittömät esat 12:20 Kenttä 2 16.6. 2 2 Tasan Ei ole Kaivopiha Rangers Silmittömät esat 0    
             
joukkue pelatut v t h tm pm = pts              
Kaivopiha Rangers 3 2 1 0 9 4 5 5              
Silmittömät esat 3 2 1 0 7 5 2 5              
Team BoMb0t 3 0 1 2 2 4 -2 1              
Nissbacka Innebandy 3 0 1 2 5 10 -5 1              
             
Lohko C              
Såppamiehet              
FOTON (RUS)              
SB-Pro IV              
Urbaanit Urheilijat              
koti vieras aika kenttä päivä tulos V H TA   TY    
Såppamiehet FOTON (RUS) 9:10 Kenttä 3 16.6. 0 1 FOTON (RUS) Såppamiehet     0    
SB-Pro IV Urbaanit Urheilijat 9:10 Kenttä 4 16.6. 0 3 Urbaanit Urheilijat SB-Pro IV     0    
FOTON (RUS) SB-Pro IV 10:30 Kenttä 3 16.6. 4 2 FOTON (RUS) SB-Pro IV     0    
Urbaanit Urheilijat Såppamiehet 10:30 Kenttä 4 16.6. 3 5 Såppamiehet Urbaanit Urheilijat     0    
Såppamiehet SB-Pro IV 11:50 Kenttä 3 16.6. 10 2 Såppamiehet SB-Pro IV     0    
FOTON (RUS) Urbaanit Urheilijat 11:50 Kenttä 4 16.6. 1 1 Tasan Ei ole FOTON (RUS) Urbaanit Urheilijat 0    
             
joukkue pelatut v t h tm pm = pts              
FOTON (RUS) 3 2 1 0 6 3 3 5              
Såppamiehet 3 2 0 1 15 6 9 4              
Urbaanit Urheilijat 3 1 1 1 7 6 1 3              
SB-Pro IV 3 0 0 3 4 17 -13 0              
Lohko D              
Träniksen Prinssit              
SK MyPa              
Ruskeasuon Kirkkoseura              
Kerran Kesässä              
             
koti vieras aika kenttä päivä tulos V H TA   TY    
Ruskeasuon Kirkkoseura Kerran Kesässä 9:50 Kenttä 3 16.6. 6 1 Ruskeasuon Kirkkoseura Kerran Kesässä     0    
Träniksen Prinssit SK MyPa 9:50 Kenttä 4 16.6. 6 0 Träniksen Prinssit SK MyPa     0    
Kerran Kesässä Träniksen Prinssit 11:10 Kenttä 3 16.6. 1 10 Träniksen Prinssit Kerran Kesässä     0    
SK MyPa Ruskeasuon Kirkkoseura 11:10 Kenttä 4 16.6. 2 8 Ruskeasuon Kirkkoseura SK MyPa     0    
SK MyPa Kerran Kesässä 12:30 Kenttä 3 16.6. 2 4 Kerran Kesässä SK MyPa     0    
Träniksen Prinssit Ruskeasuon Kirkkoseura 12:30 Kenttä 4 16.6. 8 2 Träniksen Prinssit Ruskeasuon Kirkkoseura     0    
             
joukkue pelatut v t h tm pm = pts              
Träniksen Prinssit 3 3 0 0 24 3 21 6              
Ruskeasuon Kirkkoseura 3 2 0 1 16 11 5 4              
Kerran Kesässä 3 1 0 2 6 18 -12 2              
SK MyPa 3 0 0 3 4 18 -14 0              
             
Lohko E              
RYÖNÄ              
Team Hitaat Kolmoset              
Team K              
Palmu              
             
koti vieras aika kenttä päivä tulos V H TA   TY    
Team K Palmu 9:00 Kenttä 5 16.6. 3 2 Team K Palmu     0    
RYÖNÄ Team Hitaat Kolmoset 9:00 Kenttä 6 16.6. 0 8 Team Hitaat Kolmoset RYÖNÄ     0    
Team Hitaat Kolmoset Team K 10:20 Kenttä 5 16.6. 2 3 Team K Team Hitaat Kolmoset     0    
Palmu RYÖNÄ 10:20 Kenttä 6 16.6. 9 0 Palmu RYÖNÄ     0    
RYÖNÄ Team K 11:40 Kenttä 5 16.6. 3 7 Team K RYÖNÄ     0    
Team Hitaat Kolmoset Palmu 11:40 Kenttä 6 16.6. 3 0 Team Hitaat Kolmoset Palmu     0    
             
joukkue pelatut v t h tm pm = pts              
Team K 3 3 0 0 13 7 6 6              
Team Hitaat Kolmoset 3 2 0 1 13 3 10 4              
Palmu 3 1 0 2 11 6 5 2              
RYÖNÄ 3 0 0 3 3 24 -21 0              
             
Lohko F              
Kylmä rinki              
No Goal              
Pennalan Isku              
VKTP              
koti vieras aika kenttä päivä tulos V H TA   TY    
Kylmä rinki No Goal 9:40 Kenttä 5 16.6. 5 8 No Goal Kylmä rinki     0    
Pennalan Isku VKTP 9:40 Kenttä 6 16.6. 2 4 VKTP Pennalan Isku     0    
No Goal Pennalan Isku 11:00 Kenttä 5 16.6. 3 4 Pennalan Isku No Goal     0    
VKTP Kylmä rinki 11:00 Kenttä 6 16.6. 2 2 Tasan Ei ole VKTP Kylmä rinki 0    
Kylmä rinki Pennalan Isku 12:20 Kenttä 5 16.6. 3 4 Pennalan Isku Kylmä rinki     0    
No Goal VKTP 12:20 Kenttä 6 16.6. 7 1 No Goal VKTP     0    
             
joukkue pelatut v t h tm pm = pts              
Pennalan Isku 3 2 0 1 10 10 0 4              
No Goal 3 2 0 1 18 10 8 4              
VKTP 3 1 1 1 7 11 -4 3              
Kylmä rinki 3 0 1 2 10 14 -4 1              
             
Lohko G              
HIFK C87/2              
SBS Modo              
Ibk Allstars              
             
koti vieras aika kenttä päivä tulos V H TA   TY    
HIFK C87/2 SBS Modo 9:10 Kenttä 7 16.6. 3 2 HIFK C87/2 SBS Modo     0    
SBS Modo Ibk Allstars 10:30 Kenttä 7 16.6. 5 2 SBS Modo Ibk Allstars     0    
Ibk Allstars HIFK C87/2 12:30 Kenttä 7 16.6. 0 4 HIFK C87/2 Ibk Allstars     0    
             
joukkue pelatut v t h tm pm = pts              
HIFK C87/2 2 2 0 0 7 2 5 4              
SBS Modo 2 1 0 1 7 5 2 2              
Ibk Allstars 2 0 0 2 2 9 -7 0              
             
             
             
             
Miehet jatkosarja            
koti vieras ott. num. aika kenttä päivä tulos
Kaivopiha Rangers (B1) Ibk Allstars (G3) 1 13:50 Kenttä 1 16.6.  2-6
FOTON (RUS) (C1) SBS Modo (G2) 2 13:50 Kenttä 2 16.6.  0-6
Träniksen Prinssit (D1) J I J (A2) 3 13:50 Kenttä 3 16.6.  1-4
Team K (E1) Silmittömät esat (B2) 4 13:50 Kenttä 4 16.6.  1-5
Pennalan Isku (F1) Såppamiehet (C2) 5 13:50 Kenttä 5 16.6.  2-3
HIFK C87/2 (G1) Ruskeasuon Kirkkoseura (D2) 6 13:50 Kenttä 6 16.6.  14-0
No Goal (F2) Team Hitaat Kolmoset (E2) 7 13:50 Kenttä 7 16.6.  3-4 rl.
Puolivälierät            
koti vieras ott. num. aika kenttä päivä tulos
Morning Glory (A1) HIFK C87/2 (G1) 8 15:00 Kenttä 1 16.6.  0-1
Ibk Allstars (G3) Team Hitaat Kolmoset (E2) 9 15:00 Kenttä 2 16.6.  7-1
SBS Modo (G2) Silmittömät esat (B2) 10 15:00 Kenttä 3 16.6.  10-1
J I J (A2) Såppamiehet (C2) 11 15:00 Kenttä 4 16.6.  2-7
Välierät            
koti vieras ott. num. aika kenttä päivä tulos
HIFK C87/2 (G1) Ibk Allstars (G3) 12 16:10 Kenttä 1 16.6.  5-1
SBS Modo (G2) Såppamiehet (C2) 13 16:10 Kenttä 4 16.6.  3-2
Pronssi            
koti vieras ott. num. aika kenttä päivä tulos
Ibk Allstars (G3) Såppamiehet (C2) 14 17:15 Kenttä 3 16.6.  3-6
Finaali            
koti vieras ott. num. aika kenttä päivä tulos
HIFK C87/2 (G1) SBS Modo (G2) 15 17:15 Kenttä 2 16.6.  5-2