F02-03-POJAT
Lohkojen kaksi parasta jatkoon, sekä kaksi parasta kolmosta (pistevertailulla)
Lohko A
Tiikerit Lämärit
Tiikerit Tykit F2003
SB-97, pojat 03
GrIFK 02 Green
Pirkat Piraijat
koti vieras klo kenttä päivä tulos V H TA   TY
Tiikerit Lämärit Tiikerit Tykit F2003 8:20 Myllypuro 6 7.1. 3 4 Tiikerit Tykit F2003 Tiikerit Lämärit     0
SB-97, pojat 03 GrIFK 02 Green 8:30 Myllypuro 7 7.1. 0 12 GrIFK 02 Green SB-97, pojat 03     0
Tiikerit Tykit F2003 SB-97, pojat 03 10:20 Myllypuro 6 7.1. 15 0 Tiikerit Tykit F2003 SB-97, pojat 03     0
Pirkat Piraijat Tiikerit Lämärit 10:30 Myllypuro 7 7.1. 5 6 Tiikerit Lämärit Pirkat Piraijat     0
Tiikerit Lämärit GrIFK 02 Green 13:40 Ruskeasuo 2 7.1. 11 9 Tiikerit Lämärit GrIFK 02 Green     0
Pirkat Piraijat SB-97, pojat 03 13:40 Ruskeasuo 3 7.1. 14 0 Pirkat Piraijat SB-97, pojat 03     0
GrIFK 02 Green Tiikerit Tykit F2003 15:00 Ruskeasuo 2 7.1. 3 8 Tiikerit Tykit F2003 GrIFK 02 Green     0
SB-97, pojat 03 Tiikerit Lämärit 9:00 Myllypuro 5 8.1. 0 14 Tiikerit Lämärit SB-97, pojat 03     0
Tiikerit Tykit F2003 Pirkat Piraijat 9:05 Myllypuro 6 8.1. 0 2 Pirkat Piraijat Tiikerit Tykit F2003     0
GrIFK 02 Green Pirkat Piraijat 11:20 Myllypuro 6 8.1. 1 4 Pirkat Piraijat GrIFK 02 Green     0
                           
joukkue ottelut v t h tm pm = pts          
Pirkat Piraijat 4 3 0 1 25 7 18 6          
Tiikerit Lämärit 4 3 0 1 34 18 16 6          
Tiikerit Tykit F2003 4 3 0 1 27 8 19 6          
GrIFK 02 Green 4 1 0 3 25 23 2 2          
SB-97, pojat 03 4 0 0 4 0 55 -55 0          
                         
                           
Lohko B                          
SB-97, pojat 02                           
Pirkat Pantterit                          
Tiikerit Turbot                          
Oilers Scorpions                          
                           
koti vieras klo kenttä päivä tulos V H TA   TY
SB-97, pojat 02  Tiikerit Turbot 11:00 Myllypuro 6 7.1. 11 2 SB-97, pojat 02  Tiikerit Turbot     0
Pirkat Pantterit Oilers Scorpions 11:10 Myllypuro 7 7.1. 6 4 Pirkat Pantterit Oilers Scorpions     0
Oilers Scorpions SB-97, pojat 02  13:40 Ruskeasuo 1 7.1. 12 1 Oilers Scorpions SB-97, pojat 02      0
Tiikerit Turbot Pirkat Pantterit 14:20 Ruskeasuo 1 7.1. 0 16 Pirkat Pantterit Tiikerit Turbot     0
Tiikerit Turbot Oilers Scorpions 9:45 Myllypuro 5 8.1. 0 7 Oilers Scorpions Tiikerit Turbot     0
SB-97, pojat 02  Pirkat Pantterit 9:50 Myllypuro 6 8.1. 2 11 Pirkat Pantterit SB-97, pojat 02      0
                           
joukkue ottelut v t h tm pm = pts          
Pirkat Pantterit 3 3 0 0 33 6 27 6          
Oilers Scorpions 3 2 0 1 23 7 16 4          
SB-97, pojat 02  3 1 0 2 14 25 -11 2          
Tiikerit Turbot 3 0 0 3 2 34 -32 0          
Lohko C                            
GrIFK P-03 Fireballs                          
Steelers JSB -02                          
M-Team F02-pojat                          
Tiikerit Titaanit F2002                          
                           
koti vieras klo kenttä päivä tulos V H TA   TY
GrIFK P-03 Fireballs M-Team F02-pojat 11:40 Myllypuro 6 7.1. 0 15 M-Team F02-pojat GrIFK P-03 Fireballs     0
Steelers JSB -02 Tiikerit Titaanit F2002 11:50 Myllypuro 7 7.1. 3 0 Steelers JSB -02 Tiikerit Titaanit F2002     0
Tiikerit Titaanit F2002 GrIFK P-03 Fireballs 16:20 Ruskeasuo 2 7.1. 7 1 Tiikerit Titaanit F2002 GrIFK P-03 Fireballs     0
M-Team F02-pojat Steelers JSB -02 16:20 Ruskeasuo 3 7.1. 3 9 Steelers JSB -02 M-Team F02-pojat     0
M-Team F02-pojat Tiikerit Titaanit F2002 10:30 Myllypuro 5 8.1. 5 5 Tasan Ei ole M-Team F02-pojat Tiikerit Titaanit F2002 0
GrIFK P-03 Fireballs Steelers JSB -02 10:35 Myllypuro 6 8.1. 0 15 Steelers JSB -02 GrIFK P-03 Fireballs     0
                           
joukkue ottelut v t h tm pm = pts          
Steelers JSB -02 3 3 0 0 27 3 24 6          
M-Team F02-pojat 3 1 1 1 23 14 9 3          
Tiikerit Titaanit F2002 3 1 1 1 12 9 3 3          
GrIFK P-03 Fireballs 3 0 0 3 1 37 -36 0          
 1/4            
koti vieras o.nro klo kenttä päivä tulos
Pirkat Piraijat (A1) Tiikerit Titaanit (C3) 1 13:30 Myllypuro 7 8.1. 6-3
Pirkat Pantterit (B1) M-Team F02-pojat (C2) 2 13:35 Myllypuro 4 8.1. 1-5
Steelers JSB -02 (C1) Tiikerit Tykit (A3) 3 13:30 Myllypuro 5 8.1. 8-1
Tiikerit Lämärit (A2) Oilers Scorpions (B2) 4 13:35 Myllypuro 6 8.1. 3-4 rl
Välierät            
koti vieras o.nro klo kenttä päivä tulos
Pirkat Piraijat (A1) M-Team F02-pojat (C2) 5 15:45 Myllypuro 5 8.1. 4-1
Steelers JSB -02 (C1) Oilers Scorpions (B2) 6 15:50 Myllypuro 6 8.1. 8-2
Pronssi            
koti vieras o.nro klo kenttä päivä tulos
M-Team F02-pojat (C2) Oilers Scorpions (B2) 7 17:40 Myllypuro 1 8.1. 3-4
Finaali            
koti vieras o.nro klo kenttä päivä tulos
Pirkat Piraijat (A1) Steelers JSB -02 (C1) 8 17:20 Myllypuro 2 8.1. 3-7