D99-POJAT
Lohkojen kaksi parasta jatkoon, sekä kaksi parasta kolmosta (pistevertailulla)
Lohko A
Light Iron
Erä Starat
Tiikerit ZERO 00
FC Tuusula Musta
Pirkkalan Pirkat
koti vieras klo kenttä päivä tulos V H TA   TY
Light Iron Erä Starat 9:50 Myllypuro 1 7.1. 7 2 Light Iron Erä Starat     0
Tiikerit ZERO 00 FC Tuusula Musta 9:50 Myllypuro 2 7.1. 9 0 Tiikerit ZERO 00 FC Tuusula Musta     0
Erä Starat Tiikerit ZERO 00 11:50 Myllypuro 1 7.1. 1 4 Tiikerit ZERO 00 Erä Starat     0
Pirkkalan Pirkat Light Iron 11:50 Myllypuro 2 7.1. 9 0 Pirkkalan Pirkat Light Iron     0
FC Tuusula Musta Erä Starat 15:00 Ruskeasuo 3 7.1. 0 6 Erä Starat FC Tuusula Musta     0
Light Iron FC Tuusula Musta 17:00 Ruskeasuo 2 7.1. 9 1 Light Iron FC Tuusula Musta     0
Pirkkalan Pirkat Tiikerit ZERO 00 17:00 Ruskeasuo 3 7.1. 5 3 Pirkkalan Pirkat Tiikerit ZERO 00     0
Erä Starat Pirkkalan Pirkat 9:05 Myllypuro 4 8.1. 0 4 Pirkkalan Pirkat Erä Starat     0
Tiikerit ZERO 00 Light Iron 11:20 Myllypuro 4 8.1. 1 2 Light Iron Tiikerit ZERO 00     0
FC Tuusula Musta Pirkkalan Pirkat 12:05 Myllypuro 6 8.1. 0 7 Pirkkalan Pirkat FC Tuusula Musta     0
                           
joukkue ottelut v t h tm pm = pts          
Pirkkalan Pirkat 4 4 0 0 25 3 22 8          
Light Iron 4 3 0 1 18 13 5 6          
Tiikerit ZERO 00 4 2 0 2 17 8 9 4          
Erä Starat 4 1 0 3 9 15 -6 2          
FC Tuusula Musta 4 0 0 4 1 31 -30 0          
                         
                           
Lohko B                          
Oilers Devils                          
Erä Energy                          
ILVES D 2                          
SCH                          
                           
koti vieras klo kenttä päivä tulos V H TA   TY
Oilers Devils ILVES D 2 11:40 Myllypuro 3 7.1. 4 2 Oilers Devils ILVES D 2     0
Erä Energy SCH 11:40 Myllypuro 4 7.1. 8 2 Erä Energy SCH     0
SCH Oilers Devils 14:40 Myllypuro 3 7.1. 6 2 SCH Oilers Devils     0
ILVES D 2 Erä Energy 14:40 Myllypuro 4 7.1. 1 11 Erä Energy ILVES D 2     0
Oilers Devils Erä Energy 11:15 Myllypuro 5 8.1. 0 19 Erä Energy Oilers Devils     0
ILVES D 2 SCH 12:00 Myllypuro 5 8.1. 4 1 ILVES D 2 SCH     0
                           
joukkue ottelut v t h tm pm = pts          
Erä Energy 3 3 0 0 38 3 35 6          
SCH 3 1 0 2 9 14 -5 2          
ILVES D 2 3 1 0 2 7 16 -9 2          
Oilers Devils 3 1 0 2 6 27 -21 2          
Lohko C                            
FC Tuusula Valkoinen                          
Erä Haukat -99                          
Nokian Krp99                          
Steelers Platinum                          
                           
koti vieras klo kenttä päivä tulos V H TA   TY
Erä Haukat -99 Steelers Platinum 11:10 Myllypuro 1 7.1. 3 10 Steelers Platinum Erä Haukat -99     0
FC Tuusula Valkoinen Nokian Krp99 11:10 Myllypuro 2 7.1. 3 2 FC Tuusula Valkoinen Nokian Krp99     0
Steelers Platinum FC Tuusula Valkoinen 14:20 Ruskeasuo 2 7.1. 4 1 Steelers Platinum FC Tuusula Valkoinen     0
Nokian Krp99 Erä Haukat -99 14:20 Ruskeasuo 3 7.1. 6 0 Nokian Krp99 Erä Haukat -99     0
Nokian Krp99 Steelers Platinum 12:45 Myllypuro 5 8.1. 0 7 Steelers Platinum Nokian Krp99     0
FC Tuusula Valkoinen Erä Haukat -99 12:50 Myllypuro 4 8.1. 7 1 FC Tuusula Valkoinen Erä Haukat -99     0
                           
joukkue ottelut v t h tm pm = pts          
Steelers Platinum 3 3 0 0 21 4 17 6          
FC Tuusula Valkoinen 3 2 0 1 11 7 4 4          
Nokian Krp99 3 1 0 2 8 10 -2 2          
Erä Haukat -99 3 0 0 3 4 23 -19 0          
 1/4            
koti vieras o.nro klo kenttä päivä tulos
Pirkkalan Pirkat (A1) Nokian KrP 99 (C3) 1 15:00 Myllypuro 7 8.1. 5-1
Erä Energy (B1) FC Tuusula Valk. (C2) 2 15:05 Myllypuro 4 8.1. 4-0
Steelers Platinum (C1) Tiikerit Zero 00 (A3) 3 15:00 Myllypuro 5 8.1. 7-1
Light Iron (A2) SCH (B2) 4 15:05 Myllypuro 6 8.1. 6-0
Välierät            
koti vieras o.nro klo kenttä päivä tulos
Pirkkalan Pirkat (A1) Erä Energy (B1) 5 17:15 Myllypuro 5 8.1. 0-11
Steelers Platinum (C1) Light Iron (A2) 6 17:20 Myllypuro 6 8.1. 4-2
Pronssi            
koti vieras o.nro klo kenttä päivä tulos
Pirkkalan Pirkat (A1) Light Iron (A2) 7 20:20 Myllypuro 5 8.1. 2-3 rl
Finaali            
koti vieras o.nro klo kenttä päivä tulos
Erä Energy (B1) Steelers Platinum (C1) 8 20:20 Myllypuro 1 8.1. 4-3