F00-01-pojat                            
     
Lohko A Lohkojen kaksi parasta jatkoon    
Rangers Leijonat V    
GrIFK Stars    
Oilers Mestarit        
ÅIF        
Erä Sudet        
   
koti vieras klo kenttä päivä tulos V H TA   TY
Oilers Mestarit ÅIF 8:40 MAC 4 8.1. 7 4 Oilers Mestarit ÅIF     0
Rangers Leijonat V GrIFK Stars 8:50 MAC 5 8.1. 6 0 Rangers Leijonat V GrIFK Stars     0
Erä Sudet Rangers Leijonat V 10:40 MAC 4 8.1. 2 3 Rangers Leijonat V Erä Sudet     0
GrIFK Stars Oilers Mestarit 10:50 MAC 5 8.1. 1 11 Oilers Mestarit GrIFK Stars     0
Erä Sudet Oilers Mestarit 12:40 MAC 4 8.1. 1 6 Oilers Mestarit Erä Sudet     0
Rangers Leijonat V ÅIF 12:50 MAC 5 8.1. 5 4 Rangers Leijonat V ÅIF     0
ÅIF GrIFK Stars 14:50 MAC 5 8.1. 13 0 ÅIF GrIFK Stars     0
GrIFK Stars Erä Sudet 8:30 MAC 1 9.1. 3 6 Erä Sudet GrIFK Stars     0
Oilers Mestarit Rangers Leijonat V 9:15 MAC 1 9.1. 8 1 Oilers Mestarit Rangers Leijonat V     0
ÅIF Erä Sudet 10:45 MAC 1 9.1. 6 6 Tasan Ei ole ÅIF Erä Sudet 0
               
joukkue ottelut v t h tm pm = pts  
Oilers Mestarit 4 4 0 0 32 7 25 8  
Rangers Leijonat V 4 3 0 1 15 14 1 6  
ÅIF 4 1 1 2 27 18 9 3  
Erä Sudet 4 1 1 2 15 18 -3 3  
GrIFK Stars 4 0 0 4 4 36 -32 0  
   
Lohko B        
GrIFK        
SCU        
Tiikerit Teräs    
Rangers Leijonat S        
   
koti vieras klo kenttä päivä tulos V H TA   TY
GrIFK Tiikerit Teräs 9:50 MAC 2 8.1. 1 10 Tiikerit Teräs GrIFK     0
SCU Rangers Leijonat S 10:30 MAC 2 8.1. 6 1 SCU Rangers Leijonat S     0
Tiikerit Teräs SCU 12:30 MAC 2 8.1. 1 7 SCU Tiikerit Teräs     0
Rangers Leijonat S GrIFK 13:10 MAC 2 8.1. 10 3 Rangers Leijonat S GrIFK     0
GrIFK SCU 11:30 MAC 6 9.1. 2 20 SCU GrIFK     0
Tiikerit Teräs Rangers Leijonat S 11:30 MAC 7 9.1. 4 1 Tiikerit Teräs Rangers Leijonat S     0
               
joukkue ottelut v t h tm pm = pts  
SCU 3 3 0 0 33 4 29 6  
Tiikerit Teräs 3 2 0 1 15 9 6 4  
Rangers Leijonat S 3 1 0 2 12 13 -1 2  
GrIFK 3 0 0 3 6 40 -34 0  
Välierät            
koti vieras o.nro klo kenttä päivä tulos
Oilers Mestarit Tiikerit Teräs 1 14:40 MAC 5 9.1. 7-3
SCU Rangers Leijonat V 2 14:40 MAC 4 9.1. 5-2
Pronssi            
koti vieras o.nro klo kenttä päivä tulos
Tiikerit Teräs Rangers Leijonat V 3 17:00 MAC 5 9.1. 2-5
Finaali            
koti vieras o.nro klo kenttä päivä tulos
Oilers Mestarit SCU 4 17:00 MAC 2 9.1. 8-5
0