E99-pojat                            
  Lohkojen kaksi parasta jatkoon, sekä kaksi parasta kolmosta (pistevertailulla)    
Lohko A        
FC Tuusula Salamat        
GrIFK Black        
Rangers Leopardit     
Pirkkalan Pirkat    
Erä Haukat    
   
koti vieras klo kenttä päivä tulos V H TA   TY
FC Tuusula Salamat GrIFK Black 10:00 MAC 4 8.1. 0 8 GrIFK Black FC Tuusula Salamat     0
Rangers Leopardit  Pirkkalan Pirkat 10:10 MAC 5 8.1. 1 11 Pirkkalan Pirkat Rangers Leopardit      0
GrIFK Black Rangers Leopardit  12:00 MAC 4 8.1. 10 0 GrIFK Black Rangers Leopardit      0
Erä Haukat FC Tuusula Salamat 12:10 MAC 5 8.1. 2 5 FC Tuusula Salamat Erä Haukat     0
FC Tuusula Salamat Pirkkalan Pirkat 14:00 MAC 4 8.1. 0 5 Pirkkalan Pirkat FC Tuusula Salamat     0
Erä Haukat Rangers Leopardit  14:10 MAC 5 8.1. 10 1 Erä Haukat Rangers Leopardit      0
Pirkkalan Pirkat GrIFK Black 16:10 MAC 5 8.1. 2 6 GrIFK Black Pirkkalan Pirkat     0
GrIFK Black Erä Haukat 8:30 MAC 7 9.1. 6 0 GrIFK Black Erä Haukat     0
Rangers Leopardit  FC Tuusula Salamat 9:15 MAC 7 9.1. 3 4 FC Tuusula Salamat Rangers Leopardit      0
Pirkkalan Pirkat Erä Haukat 10:45 MAC 7 9.1. 9 4 Pirkkalan Pirkat Erä Haukat     0
               
joukkue ottelut v t h tm pm = pts  
GrIFK Black 4 4 0 0 30 2 28 8  
Pirkkalan Pirkat 4 3 0 1 27 11 16 6  
FC Tuusula Salamat 4 2 0 2 9 18 -9 4  
Erä Haukat 4 1 0 3 16 21 -5 2  
Rangers Leopardit  4 0 0 4 5 35 -30 0  
       
   
Lohko B        
Erä Puumat        
AC HaKi        
GrIFK White    
Tiikerit Zero     
Light Iron    
   
koti vieras klo kenttä päivä tulos V H TA   TY
GrIFK White Tiikerit Zero  9:20 MAC 4 8.1. 0 2 Tiikerit Zero  GrIFK White     0
Erä Puumat AC HaKi 9:30 MAC 5 8.1. 7 2 Erä Puumat AC HaKi     0
Light Iron Erä Puumat 11:20 MAC 4 8.1. 5 3 Light Iron Erä Puumat     0
AC HaKi GrIFK White 11:30 MAC 5 8.1. 0 6 GrIFK White AC HaKi     0
Light Iron GrIFK White 13:20 MAC 4 8.1. 9 2 Light Iron GrIFK White     0
Erä Puumat Tiikerit Zero  13:30 MAC 5 8.1. 3 2 Erä Puumat Tiikerit Zero      0
Tiikerit Zero  AC HaKi 15:30 MAC 5 8.1. 5 0 Tiikerit Zero  AC HaKi     0
AC HaKi Light Iron 8:30 MAC 6 9.1. 1 6 Light Iron AC HaKi     0
GrIFK White Erä Puumat 9:15 MAC 6 9.1. 1 2 Erä Puumat GrIFK White     0
Tiikerit Zero  Light Iron 10:45 MAC 6 9.1. 4 4 Tasan Ei ole Tiikerit Zero  Light Iron 0
               
joukkue ottelut v t h tm pm = pts  
Light Iron 4 3 1 0 24 10 14 7  
Erä Puumat 4 3 0 1 15 10 5 6  
Tiikerit Zero  4 2 1 1 13 7 6 5  
GrIFK White 4 1 0 3 9 13 -4 2  
AC HaKi 4 0 0 4 3 24 -21 0  
Lohko C    
TPS Lightning        
Koovee        
Erä    
Oilers Devils        
   
koti vieras klo kenttä päivä tulos V H TA   TY
TPS Lightning Erä 17:10 MAC 6 8.1. 0 7 Erä TPS Lightning     0
Koovee Oilers Devils 17:30 MAC 5 8.1. 12 1 Koovee Oilers Devils     0
Oilers Devils TPS Lightning 19:10 MAC 6 8.1. 3 7 TPS Lightning Oilers Devils   0 0
Erä Koovee 19:30 MAC 5 8.1. 3 4 Koovee Erä     0
TPS Lightning Koovee 10:00 MAC 6 9.1. 4 7 Koovee TPS Lightning     0
Erä Oilers Devils 10:00 MAC 7 9.1. 10 1 Erä Oilers Devils     0
               
joukkue ottelut v t h tm pm = pts  
Koovee 3 3 0 0 23 8 15 6  
Erä 3 2 0 1 20 5 15 4  
TPS Lightning 3 1 0 2 11 17 -6 2  
Oilers Devils 3 0 0 3 5 29 -24 0  
 1/4            
koti vieras o.nro klo kenttä päivä tulos
GrIFK Black Tiikerit Zero  1 12:15 MAC 7 9.1. 5-0
Light Iron Erä 2 12:15 MAC 6 9.1. 3-7
Koovee Erä Puumat 3 12:15 MAC 4 9.1. 9-1
Pirkkalan Pirkat FC Tuusula Salamat 4 12:15 MAC 2 9.1. 6-0
Välierät            
koti vieras o.nro klo kenttä päivä tulos
GrIFK Black Koovee 5 14:40 MAC 7 9.1. 2-4
Erä Pirkkalan Pirkat 6 14:40 MAC 6 9.1. 2-0
Pronssi            
koti vieras o.nro klo kenttä päivä tulos
GrIFK Black Pirkkalan Pirkat 7 17:50 MAC 6 9.1. 5-1
Finaali            
koti vieras o.nro klo kenttä päivä tulos
Koovee Erä 8 18:00 MAC 2 9.1. 4-5