D97-pojat                                
  Lohkon 2 parasta jatkoon, lisäksi 2. parasta kolmosta jatkoon.      
Lohko A      
Bandy Players        
NST      
Rangers Players          
Erä Twister          
         
koti vieras klo kenttä päivä tulos V H TA   TY  
Bandy Players NST 15:50 MAC 1 8.1. 3 1 Bandy Players NST     0  
Rangers Players Erä Twister 16:30 MAC 1 8.1. 3 1 Rangers Players Erä Twister     0  
NST Rangers Players 18:30 MAC 1 8.1. 2 10 Rangers Players NST     0  
Erä Twister Bandy Players 19:10 MAC 1 8.1. 3 8 Bandy Players Erä Twister     0  
NST Erä Twister 8:30 MAC 2 9.1. 3 2 NST Erä Twister     0  
Bandy Players Rangers Players 8:30 MAC 3 9.1. 2 5 Rangers Players Bandy Players     0  
                   
joukkue ottelut v t h tm pm = pts      
Rangers Players 3 3 0 0 18 5 13 6      
Bandy Players 3 2 0 1 13 9 4 4      
NST 3 1 0 2 6 15 -9 2      
Erä Twister 3 0 0 3 6 14 -8 0      
                   
Lohko B      
SSV Hawks      
Koovee      
TaiKi      
Rigas Lauvas       
     
koti vieras klo kenttä päivä   V H TA   TY  
TaiKi Rigas Lauvas  17:50 MAC 6 8.1. 7 0 TaiKi Rigas Lauvas      0  
SSV Hawks Koovee 18:10 MAC 5 8.1. 2 0 SSV Hawks Koovee     0  
Rigas Lauvas  SSV Hawks 19:50 MAC 6 8.1. 0 6 SSV Hawks Rigas Lauvas      0  
Koovee TaiKi 20:10 MAC 5 8.1. 3 3 Tasan Ei ole Koovee TaiKi 0  
Koovee Rigas Lauvas  9:15 MAC 2 9.1. 6 1 Koovee Rigas Lauvas      0  
SSV Hawks TaiKi 9:15 MAC 3 9.1. 5 4 SSV Hawks TaiKi     0  
                 
joukkue ottelut v t h tm pm = pts      
SSV Hawks 3 3 0 0 13 4 9 6      
TaiKi 3 1 1 1 14 8 6 3      
Koovee 3 1 1 1 9 6 3 3      
Rigas Lauvas  3 0 0 3 1 19 -18 0      
           
Lohko C        
M-Team        
FBC Turku        
KeBa punainen        
Erä        
       
koti vieras klo kenttä päivä tulos V H TA   TY  
M-Team FBC Turku 17:10 MAC 1 8.1. 8 0 M-Team FBC Turku     0  
KeBa punainen Erä 17:50 MAC 1 8.1. 4 5 Erä KeBa punainen     0  
FBC Turku KeBa punainen 19:50 MAC 1 8.1. 3 6 KeBa punainen FBC Turku     0  
Erä M-Team 20:30 MAC 1 8.1. 3 6 M-Team Erä     0  
FBC Turku Erä 10:00 MAC 2 9.1. 0 6 Erä FBC Turku     0  
M-Team KeBa punainen 10:00 MAC 3 9.1. 3 1 M-Team KeBa punainen     0  
                 
joukkue ottelut v t h tm pm = pts      
M-Team 3 3 0 0 17 4 13 6      
Erä 3 2 0 1 14 10 4 4      
KeBa punainen 3 1 0 2 11 11 0 2      
FBC Turku 3 0 0 3 3 20 -17 0      
 1/4            
koti vieras o.nro klo kenttä päivä tulos
Rangers Players Koovee 1 12:15 MAC 1 9.1. 5-3
SSV Hawks Erä 2 12:15 MAC 5 9.1. 2-1
M-Team TaiKi 3 12:15 MAC 3 9.1. 6-2
Bandy Players KeBa punainen 4 11:30 MAC 1 9.1. 4-2
Välierät            
koti vieras 0 0 0 0 tulos
Rangers Players M-Team 5 15:25 MAC 3 1.9. 2-1
SSV Hawks Bandy Players 6 16:10 MAC 3 1.9. 3-1
Pronssi   0 0 0 0  
koti vieras o.nro klo kenttä päivä tulos
M-Team Bandy Players 7 17:50 MAC 7 9.1. 4-1
Finaali            
koti vieras o.nro klo kenttä päivä tulos
Rangers Players SSV Hawks 8 18:00 MAC 1 9.1. 8-3