Miehet                                
  Lohkojen 2. parasta jatkoon, lisäksi kaksi parasta kolmosta jatkoon.      
Lohko A      
Itä-Pakila stars         
Team Cubio SCH      
Tapanilan Erä JB          
FBC EMT          
         
koti vieras klo kenttä päivä tulos V H TA   TY  
Itä-Pakila stars  Team Cubio SCH 9:00 RAC 2 8.1. 2 2 Tasan Ei ole Itä-Pakila stars  Team Cubio SCH 0  
Tapanilan Erä JB FBC EMT 9:00 RAC 4 8.1. 1 9 FBC EMT Tapanilan Erä JB     0  
Team Cubio SCH Tapanilan Erä JB 11:00 RAC 2 8.1. 8 1 Team Cubio SCH Tapanilan Erä JB     0  
FBC EMT Itä-Pakila stars  11:00 RAC 4 8.1. 1 3 Itä-Pakila stars  FBC EMT     0  
Itä-Pakila stars  Tapanilan Erä JB 13:00 RAC 2 8.1. 10 3 Itä-Pakila stars  Tapanilan Erä JB     0  
Team Cubio SCH FBC EMT 13:00 RAC 4 8.1. 3 3 Tasan Ei ole Team Cubio SCH FBC EMT 0  
                   
joukkue ottelut v t h tm pm = pts      
Itä-Pakila stars  3 2 1 0 15 6 9 5      
Team Cubio SCH 3 1 2 0 13 6 7 4      
FBC EMT 3 1 1 1 13 7 6 3      
Tapanilan Erä JB 3 0 0 3 5 27 -22 0      
                   
Lohko B      
Balls on Fire      
Nodig Bandy      
Fc Huuru      
FC BajaMajawat      
       
koti vieras klo kenttä päivä   V H TA   TY  
Balls on Fire Nodig Bandy 10:20 RAC 2 8.1. 0 6 Nodig Bandy Balls on Fire     0  
Fc Huuru FC BajaMajawat 10:20 RAC 4 8.1. 0 5 FC BajaMajawat Fc Huuru     0  
Nodig Bandy Fc Huuru 12:20 RAC 2 8.1. 0 2 Fc Huuru Nodig Bandy     0  
FC BajaMajawat Balls on Fire 12:20 RAC 4 8.1. 9 2 FC BajaMajawat Balls on Fire     0  
Balls on Fire Fc Huuru 14:20 RAC 2 8.1. 5 7 Fc Huuru Balls on Fire     0  
Nodig Bandy FC BajaMajawat 14:20 RAC 4 8.1. 2 1 Nodig Bandy FC BajaMajawat     0  
                 
joukkue ottelut v t h tm pm = pts      
FC BajaMajawat 3 2 0 1 15 4 11 4      
Nodig Bandy 3 2 0 1 8 3 5 4      
Fc Huuru 3 2 0 1 9 10 -1 4      
Balls on Fire 3 0 0 3 7 22 -15 0      
         
Lohko C        
R.E.V.A        
Hepa All Stars        
TarakkaPojat        
Cicca        
       
koti vieras klo kenttä päivä tulos V H TA   TY  
R.E.V.A Hepa All Stars 15:00 RAC 2 8.1. 2 2 Tasan Ei ole R.E.V.A Hepa All Stars 0  
TarakkaPojat Cicca 15:00 RAC 4 8.1. 5 4 TarakkaPojat Cicca     0  
Hepa All Stars TarakkaPojat 17:00 RAC 1 8.1. 7 7 Tasan Ei ole Hepa All Stars TarakkaPojat 0  
Cicca R.E.V.A 17:40 RAC 1 8.1. 3 3 Tasan Ei ole Cicca R.E.V.A 0  
R.E.V.A TarakkaPojat 19:00 RAC 1 8.1. 4 3 R.E.V.A TarakkaPojat     0  
Hepa All Stars Cicca 19:40 RAC 1 8.1. 2 1 Hepa All Stars Cicca     0  
                 
joukkue ottelut v t h tm pm = pts      
Hepa All Stars 3 1 2 0 11 10 1 4      
R.E.V.A 3 1 2 0 9 8 1 4      
TarakkaPojat 3 1 1 1 15 15 0 3      
Cicca 3 0 1 2 8 10 -2 1      
           
Lohko D          
Aleksi Näreikkö          
Tappi-Oton Joukkue              
JTFC            
Karvakädet            
       
koti vieras klo kenttä päivä tulos V H TA   TY  
Aleksi Näreikkö Tappi-Oton Joukkue 9:40 RAC 2 8.1. 5 3 Aleksi Näreikkö Tappi-Oton Joukkue     0  
JTFC Karvakädet 9:40 RAC 4 8.1. 1 5 Karvakädet JTFC     0  
Tappi-Oton Joukkue JTFC 11:40 RAC 2 8.1. 2 8 JTFC Tappi-Oton Joukkue     0  
Karvakädet Aleksi Näreikkö 11:40 RAC 4 8.1. 3 4 Aleksi Näreikkö Karvakädet     0  
Aleksi Näreikkö JTFC 13:40 RAC 2 8.1. 1 1 Tasan Ei ole Aleksi Näreikkö JTFC 0  
Tappi-Oton Joukkue Karvakädet 13:40 RAC 4 8.1. 1 6 Karvakädet Tappi-Oton Joukkue     0  
                 
joukkue ottelut v t h tm pm = pts      
Aleksi Näreikkö 3 2 1 0 10 7 3 5      
Karvakädet 3 2 0 1 14 6 8 4      
JTFC 3 1 1 1 10 8 2 3      
Tappi-Oton Joukkue 3 0 0 3 6 19 -13 0      
           
Lohko E        
HC Pojatpienis        
JOLS        
IBK Pakolaiset        
Lusu        
     
koti vieras klo kenttä päivä tulos V H TA   TY  
HC Pojatpienis JOLS 15:40 RAC 2 8.1. 3 5 JOLS HC Pojatpienis     0  
IBK Pakolaiset Lusu 15:40 RAC 1 8.1. 3 2 IBK Pakolaiset Lusu     0  
JOLS IBK Pakolaiset 17:40 RAC 2 8.1. 4 6 IBK Pakolaiset JOLS     0  
Lusu HC Pojatpienis 17:40 RAC 3 8.1. 5 4 Lusu HC Pojatpienis     0  
HC Pojatpienis IBK Pakolaiset 19:40 RAC 2 8.1. 2 16 IBK Pakolaiset HC Pojatpienis     0  
JOLS Lusu 19:40 RAC 3 8.1. 8 4 JOLS Lusu     0  
                 
joukkue ottelut v t h tm pm = pts      
IBK Pakolaiset 3 3 0 0 25 8 17 6      
JOLS 3 2 0 1 17 13 4 4      
Lusu 3 1 0 2 11 15 -4 2      
HC Pojatpienis 3 0 0 3 9 26 -17 0      
         
Lohko F        
Säätiö        
Oy Sefki Ab      
AC Stoppi      
FC Nitrodisko      
     
koti vieras klo kenttä päivä tulos V H TA   TY  
Säätiö Oy Sefki Ab 16:20 RAC 2 8.1. 6 2 Säätiö Oy Sefki Ab     0  
AC Stoppi FC Nitrodisko 16:20 RAC 1 8.1. 2 2 Tasan Ei ole AC Stoppi FC Nitrodisko 0  
Oy Sefki Ab AC Stoppi 18:20 RAC 2 8.1. 5 5 Tasan Ei ole Oy Sefki Ab AC Stoppi 0  
FC Nitrodisko Säätiö 18:20 RAC 3 8.1. 3 6 Säätiö FC Nitrodisko     0  
Oy Sefki Ab FC Nitrodisko 20:20 RAC 3 8.1. 2 4 FC Nitrodisko Oy Sefki Ab     0  
Säätiö AC Stoppi 20:20 RAC 2 8.1. 9 1 Säätiö AC Stoppi     0  
                   
joukkue ottelut v t h tm pm = pts      
Säätiö 3 3 0 0 21 6 15 6      
FC Nitrodisko 3 1 1 1 9 10 -1 3      
AC Stoppi 3 0 2 1 8 16 -8 2      
Oy Sefki Ab 3 0 1 2 9 15 -6 1      
           
Lohko G        
National Team of Latvija        
Dynamo        
VKTP        
EBL        
       
koti vieras klo kenttä päivä tulos V H TA   TY  
National Team of Latvija Dynamo 17:00 RAC 2 8.1. 2 4 Dynamo National Team of Latvija     0  
VKTP EBL 17:00 RAC 3 8.1. 6 3 VKTP EBL     0  
Dynamo VKTP 19:00 RAC 2 8.1. 2 10 VKTP Dynamo     0  
EBL National Team of Latvija 19:00 RAC 3 8.1. 1 2 National Team of Latvija EBL     0  
National Team of Latvija VKTP 21:00 RAC 2 8.1. 3 11 VKTP National Team of Latvija     0  
Dynamo EBL 21:00 RAC 3 8.1. 2 2 Tasan Ei ole Dynamo EBL 0  
                 
joukkue ottelut v t h tm pm = pts      
VKTP 3 3 0 0 27 8 19 6      
Dynamo 3 1 1 1 8 14 -6 3      
National Team of Latvija 3 1 0 2 7 16 -9 2      
EBL 3 0 1 2 6 10 -4 1      
     
 1/8            
koti vieras o.nro klo kenttä päivä tulos
Itä-Pakila stars  FBC EMT 1 13:00 MAC 3 9.1. 3-1
FC BajaMajawat Dynamo 2 13:45 MAC 7 9.1. 4-1
Hepa All Stars FC Nitrodisko 3 13:45 MAC 6 9.1. 8-2
Aleksi Näreikkö JOLS 4 13:45 MAC 3 9.1. 2-3 (rl)
IBK Pakolaiset Karvakädet 5 13:00 MAC 5 9.1. 3-2
Säätiö R.E.V.A 6 13:00 MAC 4 9.1. 3-5
VKTP Nodig Bandy 7 13:00 MAC 6 9.1. 7-1
Fc Huuru Team Cubio SCH 8 13:00 MAC 7 9.1. 2-4
 1/4            
koti vieras o.nro klo kenttä päivä tulos
Itä-Pakila stars  IBK Pakolaiset 9 16:10 MAC 5 9.1. 3-2
FC BajaMajawat R.E.V.A 10 16:10 MAC 4 9.1. 3-0
Hepa All Stars VKTP 11 16:10 MAC 6 9.1. 2-4
JOLS Team Cubio SCH 12 16:10 MAC 7 9.1. 0-5 lv.
Välierät            
koti vieras o.nro klo kenttä päivä tulos
Itä-Pakila stars  VKTP 13 18:40 MAC 5 9.1. 2-5
FC BajaMajawat Team Cubio SCH 14 18:40 MAC 4 9.1. 4-3
Pronssi            
koti vieras o.nro klo kenttä päivä tulos
Itä-Pakila stars  Team Cubio SCH 15 21:20 MAC 1 9.1.  2-4
Finaali            
koti vieras o.nro klo kenttä päivä tulos
VKTP FC BajaMajawat 16 21:20 MAC 2 9.1.  4-9