http://arenacenter.fi/gfx/banneri_grandeopen_2013.jpg
Miehet Hupi 7.-8.9.2013
No. Date Time Field Group Home  - Away Result V H TA TY Team Matches w d l gf ga  +/- pts
7.9. 9:40 Kenttä 4 A Snakkes  - SK General 0 6 SK General Snakkes     0 SK General 3 3 0 0 19 4 15 6
7.9. 9:40 Kenttä 5 A AC JuHe  - Veijarit 6 3 AC JuHe Veijarit     0 AC JuHe 3 1 1 1 13 13 0 3
7.9. 11:00 Kenttä 4 A Veijarit  - Snakkes 3 6 Snakkes Veijarit     0 Snakkes 3 1 1 1 10 13 -3 3
7.9. 11:00 Kenttä 5 A SK General  - AC JuHe 6 3 SK General AC JuHe     0 Veijarit 3 0 0 3 7 19 -12 0
7.9. 13:00 Kenttä 4 A Snakkes  - AC JuHe 4 4 Tasan Ei ole Snakkes AC JuHe 0
7.9. 13:00 Kenttä 5 A SK General  - Veijarit 7 1 SK General Veijarit     0
         
No. Date Time Field Group Home  - Away Result V H TA TY Team Matches w d l gf ga  +/- pts
7.9. 9:40 Kenttä 1 B Dynamo  - päät trip 3 3 Tasan Ei ole Dynamo päät trip 0 Dynamo 3 2 1 0 15 7 8 5
7.9. 9:40 Kenttä 2 B menetetyt toivot  - SJ & B 7 4 menetetyt toivot SJ & B     0 menetetyt toivot 3 2 0 1 14 10 4 4
7.9. 11:00 Kenttä 1 B SJ & B  - Dynamo 2 6 Dynamo SJ & B     0 SJ & B 3 1 0 2 10 16 -6 2
7.9. 11:00 Kenttä 2 B päät trip  - menetetyt toivot 0 5 menetetyt toivot päät trip     0 päät trip 3 0 1 2 6 12 -6 1
7.9. 13:00 Kenttä 1 B päät trip  - SJ & B 3 4 SJ & B päät trip     0
7.9. 13:00 Kenttä 2 B Dynamo  - menetetyt toivot 6 2 Dynamo menetetyt toivot     0
        2
No. Date Time Field Group Home  - Away Result V H TA TY Team Matches w d l gf ga  +/- pts
7.9. 9:00 Kenttä 1 C Höntsääjät  - FC Nilkkatulehdus 4 4 Tasan Ei ole Höntsääjät FC Nilkkatulehdus 0 Morning Glory 4 4 0 0 44 9 35 8
7.9. 9:00 Kenttä 2 C Mallas Stars  - Morning Glory 4 7 Morning Glory Mallas Stars     0 Mallas Stars 4 3 0 1 27 11 16 6
7.9. 10:20 Kenttä 2 C FC Nilkkatulehdus  - Mallas Stars 0 6 Mallas Stars FC Nilkkatulehdus     0 Höntsääjät 4 1 1 2 10 27 -17 3
7.9. 10:20 Kenttä 7 C SCH Akatemia  - Höntsääjät 1 4 Höntsääjät SCH Akatemia     0 SCH Akatemia 4 1 0 3 13 16 -3 2
7.9. 11:40 Kenttä 1 C Morning Glory  - FC Nilkkatulehdus 20 0 Morning Glory FC Nilkkatulehdus     0 FC Nilkkatulehdus 4 0 1 3 4 35 -31 1
7.9. 11:40 Kenttä 2 C SCH Akatemia  - Mallas Stars 3 6 Mallas Stars SCH Akatemia     0
7.9. 13:00 Kenttä 6 C Höntsääjät  - Morning Glory 1 11 Morning Glory Höntsääjät     0
7.9. 13:40 Kenttä 6 C FC Nilkkatulehdus  - SCH Akatemia 0 5 SCH Akatemia FC Nilkkatulehdus     0
7.9. 15:40 Kenttä 5 C Mallas Stars  - Höntsääjät 11 1 Mallas Stars Höntsääjät     0
7.9. 15:40 Kenttä 6 C Morning Glory  - SCH Akatemia 6 4 Morning Glory SCH Akatemia     0
         
No. Date Time Field Group Home  - Away Result V H TA TY Team Matches w d l gf ga  +/- pts
7.9. 9:00 Kenttä 4 D FCV  - Vantaan Kollit 3 3 Tasan Ei ole FCV Vantaan Kollit 0 Helsinki Bruins 4 4 0 0 23 4 19 8
7.9. 9:00 Kenttä 5 D Helsinki Bruins  - SCH 3 6 1 Helsinki Bruins SCH 3     0 Jäätävä Itä 4 3 0 1 23 7 16 6
7.9. 10:20 Kenttä 4 D Jäätävä Itä  - FCV 4 0 Jäätävä Itä FCV     0 SCH 3 4 2 0 2 16 17 -1 4
7.9. 10:20 Kenttä 5 D Vantaan Kollit  - Helsinki Bruins 1 7 Helsinki Bruins Vantaan Kollit     0 FCV 4 0 1 3 4 18 -14 1
7.9. 11:40 Kenttä 4 D SCH 3  - Vantaan Kollit 7 1 SCH 3 Vantaan Kollit     0 Vantaan Kollit 4 0 1 3 5 25 -20 1
7.9. 11:40 Kenttä 5 D Jäätävä Itä  - Helsinki Bruins 1 4 Helsinki Bruins Jäätävä Itä     0
7.9. 13:40 Kenttä 4 D FCV  - SCH 3 0 5 SCH 3 FCV     0
7.9. 13:40 Kenttä 5 D Vantaan Kollit  - Jäätävä Itä 0 8 Jäätävä Itä Vantaan Kollit     0
7.9. 15:40 Kenttä 1 D SCH 3  - Jäätävä Itä 3 10 Jäätävä Itä SCH 3     0
7.9. 15:40 Kenttä 2 D Helsinki Bruins  - FCV 6 1 Helsinki Bruins FCV     0
         
Jatkopelit Explanations / Lyhenteet
No. Date Time Field Group Home  - Away Result W Wins / Voitot
1 8.9. 10:00 Kenttä 2  1/16 SK General (A1) SCH Akatemia (C4) 3 5 D Draws / Tasapelit
2 8.9. 10:00 Kenttä 3  1/16 AC JuHe (A2) Höntsääjät (C3) 2 1 L Loses / Häviöt
3 8.9. 10:00 Kenttä 5  1/16 Snakkes (A3) Mallas Stars (C2) 3 6 GF Goals for / Tehdyt maalit
4 8.9. 10:00 Kenttä 4  1/16 Veijarit (A4) Morning Glory (C1) 2 9 GA Goals against / Päästetyt maalit
5 8.9. 10:40 Kenttä 2  1/16 Dynamo (B1) FCV (D4) 8 1 PQ Playoff Qualification / Pudotuspelit
6 8.9. 10:40 Kenttä 3  1/16 menetetyt toivot (B2) SCH 3 (D3) 0 4 QF Quarter final / Puolivälierä
7 8.9. 10:40 Kenttä 5  1/16 SJ & B (B3) Jäätävä Itä (D2) 3 4 SF Semi final / Välierä
8 8.9. 10:40 Kenttä 4  1/16 päät trip (B4) Helsinki Bruins (D1) 1 3 B Bronze / Pronssi
9 8.9. 12:00 Kenttä 2 QF SCH Akatemia (C4) Mallas Stars (C2) 1 4 F Final / Finaali
10 8.9. 12:00 Kenttä 3 QF AC JuHe (A2) Morning Glory (C1) 3 6
11 8.9. 12:00 Kenttä 5 QF Dynamo (B1) Jäätävä Itä (D2) 4 6
12 8.9. 12:00 Kenttä 4 QF SCH 3 (D3) Helsinki Bruins (D1) 2 4
13 8.9. 13:20 Kenttä 2 SF Mallas Stars (C2) Jäätävä Itä (D2) 8 2
14 8.9. 13:20 Kenttä 4 SF Morning Glory (C1) Helsinki Bruins (D1) 4 2
15 8.9. 15:00 Kenttä 4 B Jäätävä Itä (D2) Helsinki Bruins (D1) 2 7
16 8.9. 15:00 Kenttä 2 F Mallas Stars (C2) Morning Glory (C1) 4 1