http://arenacenter.fi/gfx/banneri_grandeopen_2013.jpg
Miehet Harraste 7.-8.9.2013
No. Date Time Field Group Home  - Away Result V H TA TY Team Matches w d l gf ga  +/- pts
7.9. 9:40 Kenttä 7 A Noste  - Joukkue ihan jees 4 1 Noste Joukkue ihan jees     0 Noste 4 4 0 0 15 7 8 8
7.9. 9:40 Kenttä 6 A HIFK A  - Espoon Oilers 2 3 3 Tasan Ei ole HIFK A Espoon Oilers 2 0 Joukkue ihan jees 4 2 0 2 9 10 -1 4
7.9. 11:40 Kenttä 7 A Träniksen Prinssit  - Noste 2 5 Noste Träniksen Prinssit     0 Espoon Oilers 2 4 1 1 2 10 11 -1 3
7.9. 11:40 Kenttä 6 A Joukkue ihan jees  - HIFK A 1 2 HIFK A Joukkue ihan jees     0 HIFK A 4 1 1 2 13 16 -3 3
7.9. 13:00 Kenttä 7 A Espoon Oilers 2  - Joukkue ihan jees 2 3 Joukkue ihan jees Espoon Oilers 2     0 Träniksen Prinssit 4 1 0 3 15 18 -3 2
7.9. 13:40 Kenttä 7 A Träniksen Prinssit  - HIFK A 8 5 Träniksen Prinssit HIFK A     0
7.9. 15:00 Kenttä 2 A Joukkue ihan jees  - Träniksen Prinssit 4 2 Joukkue ihan jees Träniksen Prinssit     0
7.9. 15:00 Kenttä 7 A Noste  - Espoon Oilers 2 2 1 Noste Espoon Oilers 2     0
7.9. 17:20 Kenttä 1 A HIFK A  - Noste 3 4 Noste HIFK A     0
7.9. 17:20 Kenttä 2 A Espoon Oilers 2  - Träniksen Prinssit 4 3 Espoon Oilers 2 Träniksen Prinssit     0
         
No. Date Time Field Group Home  - Away Result V H TA TY Team Matches w d l gf ga  +/- pts
7.9. 12:20 Kenttä 1 B NaKu  - Etu-Töölön Karhut 4 5 Etu-Töölön Karhut NaKu     0 Stucken Schneiden 3 3 0 0 20 10 10 6
7.9. 12:20 Kenttä 7 B KaRu  - Stucken Schneiden 1 7 Stucken Schneiden KaRu     0 KaRu 3 1 0 2 6 11 -5 2
7.9. 13:40 Kenttä 1 B Stucken Schneiden  - NaKu 6 5 Stucken Schneiden NaKu     0 NaKu 3 1 0 2 12 13 -1 2
7.9. 13:40 Kenttä 2 B Etu-Töölön Karhut  - KaRu 1 3 KaRu Etu-Töölön Karhut     0 Etu-Töölön Karhut 3 1 0 2 10 14 -4 2
7.9. 15:40 Kenttä 7 B NaKu  - KaRu 3 2 NaKu KaRu     0
7.9. 16:20 Kenttä 7 B Etu-Töölön Karhut  - Stucken Schneiden 4 7 Stucken Schneiden Etu-Töölön Karhut     0
Explanations / Lyhenteet
Jatkopelit W Wins / Voitot
No. Date Time Field Group Home  - Away Result D Draws / Tasapelit
1 8.9. 11:20 Kenttä 2 QF Noste (A1)  - Etu-Töölön Karhut (B4) 3 0 L Loses / Häviöt
2 8.9. 11:20 Kenttä 3 QF Joukkue ihan jees (A2)  - NaKu (B3) 4 1 GF Goals for / Tehdyt maalit
3 8.9. 11:20 Kenttä 5 QF Espoon Oilers 2 (A3)  - KaRu (B2) 2 1 GA Goals against / Päästetyt maalit
4 8.9. 11:20 Kenttä 4 QF HIFK A (A4)  - Stucken Schneiden (B1) 1 5 PQ Playoff Qualification / Pudotuspelit
5 8.9. 12:40 Kenttä 2 SF Noste (A1)  - Espoon Oilers 2 (A3) 2 3 QF Quarter final / Puolivälierä
6 8.9. 12:40 Kenttä 4 SF Joukkue ihan jees (A2)  - Stucken Schneiden (B1) 1 4 SF Semi final / Välierä
7 8.9. 14:00 Kenttä 4 B Noste (A1)  - Joukkue ihan jees (A2) 2 1 B Bronze / Pronssi
8 8.9. 14:00 Kenttä 2 F Espoon Oilers 2 (A3)  - Stucken Schneiden (B1) 4 5 F Final / Finaali