http://arenacenter.fi/gfx/banneri_grandeopen_2013.jpg
Arena Center Myllypuro
F04-pojat 22.9.2013
No. Date Time Field Group Home  - Away Result V H TA TY Team Matches w d l gf ga  +/- pts
22.9. 9:00 Kenttä 5 A Tarkkinen F04  - Blackbirds Musta 4 11 Blackbirds Musta Tarkkinen F04     0 Blackbirds Musta 3 3 0 0 44 7 37 6
22.9. 9:00 Kenttä 6 A Light Iron Salamat  - Icehearts Mikkola 15 3 Light Iron Salamat Icehearts Mikkola     0 Tarkkinen F04 3 1 1 1 22 15 7 3
22.9. 10:20 Kenttä 5 A Icehearts Mikkola  - Tarkkinen F04 2 16 Tarkkinen F04 Icehearts Mikkola     0 Light Iron Salamat 3 1 1 1 19 15 4 3
22.9. 10:20 Kenttä 6 A Blackbirds Musta  - Light Iron Salamat 10 2 Blackbirds Musta Light Iron Salamat     0 Icehearts Mikkola 3 0 0 3 6 54 -48 0
22.9. 13:00 Kenttä 5 A Tarkkinen F04  - Light Iron Salamat 2 2 Tasan Ei ole Tarkkinen F04 Light Iron Salamat 0
22.9. 13:00 Kenttä 6 A Blackbirds Musta  - Icehearts Mikkola 23 1 Blackbirds Musta Icehearts Mikkola     0
         
No. Date Time Field Group Home  - Away Result V H TA TY Team Matches w d l gf ga  +/- pts
22.9. 9:40 Kenttä 5 B Blackbirds Valkoinen  - TU Torpedot 2 2 Tasan Ei ole Blackbirds Valkoinen TU Torpedot 0 Blackbirds Valkoinen 3 2 1 0 17 8 9 5
22.9. 9:40 Kenttä 6 B Light Iron F05 Hurricanes  - SCH 5 7 SCH Light Iron F05 Hurricanes     0 SCH 3 2 0 1 15 19 -4 4
22.9. 11:00 Kenttä 5 B SCH  - Blackbirds Valkoinen 2 9 Blackbirds Valkoinen SCH     0 TU Torpedot 3 1 1 1 11 11 0 3
22.9. 11:00 Kenttä 6 B TU Torpedot  - Light Iron F05 Hurricanes 4 3 TU Torpedot Light Iron F05 Hurricanes     0 Light Iron F05 Hurricanes 3 0 0 3 12 17 -5 0
22.9. 13:40 Kenttä 5 B TU Torpedot  - SCH 5 6 SCH TU Torpedot     0
22.9. 13:40 Kenttä 6 B Blackbirds Valkoinen  - Light Iron F05 Hurricanes 6 4 Blackbirds Valkoinen Light Iron F05 Hurricanes     0
        2
         
Jatkopelit Explanations / Lyhenteet
No. Date Time Field Group Home  - Away Result W Wins / Voitot
1 22.9. 15:00 Kenttä 4 7.-8. Icehearts Mikkola (A4)  - Light Iron F05 Hurricanes 1 8 D Draws / Tasapelit
2 22.9. 15:00 Kenttä 6 5.-6. Light Iron Salamat (A3)  - TU Torpedot (B3) 7 2 L Loses / Häviöt
3 22.9. 15:40 Kenttä 5 SF Blackbirds Musta (A1)  - SCH (B2) 14 0 GF Goals for / Tehdyt maalit
4 22.9. 15:40 Kenttä 6 SF Blackbirds Valkoinen (B1)  - Tarkkinen F04 (A2) 4 3 GA Goals against / Päästetyt maalit
5 22.9. 17:00 Kenttä 5 Br SCH (B2)  - Tarkkinen F04 (A2) 1 8 PQ Playoff Qualification / Pudotuspelit
6 22.9. 17:00 Kenttä 4 Fi Blackbirds Musta (A1)  - Blackbirds Valkoinen (B1) 9 2 QF Quarter final / Puolivälierä
SF Semi final / Välierä
Br Bronze / Pronssi
Fi Final / Finaali