MIEHET HAASTAJA          
A- ja B-lohkojen kaksi parasta jatkoon.          
Lohko A C- ja D-lohkoissa kaikki joukkueet jatkoon.          
OJE Alkusarja pelataan LA ja jatko-ottelut SU.          
SK Jyräys          
Real Malmi          
IBK Haamulaaki          
         
koti vieras klo kenttä päivä tulos V H TA   TY
Real Malmi IBK Haamulaaki 9:00 Kenttä 2 8.9. 4 6 IBK Haamulaaki Real Malmi     0
OJE SK Jyräys 9:15 Kenttä 3 8.9. 5 4 OJE SK Jyräys     0
IBK Haamulaaki OJE 11:30 Kenttä 2 8.9. 2 4 OJE IBK Haamulaaki     0
SK Jyräys Real Malmi 11:45 Kenttä 3 8.9. 5 3 SK Jyräys Real Malmi     0
SK Jyräys IBK Haamulaaki 14:00 Kenttä 2 8.9. 5 4 SK Jyräys IBK Haamulaaki     0
OJE Real Malmi 14:15 Kenttä 3 8.9. 2 2 Tasan Ei ole OJE Real Malmi 0
         
joukkue ottelut v t h tm pm = pts          
OJE 3 2 1 0 11 8 3 5          
SK Jyräys 3 2 0 1 14 12 2 4          
IBK Haamulaaki 3 1 0 2 12 13 -1 2          
Real Malmi 3 0 1 2 9 13 -4 1          
         
         
Lohko B          
HeVi          
Vartti Salibandy          
JIJ          
Sc ViPu          
         
koti vieras klo kenttä päivä tulos V H TA   TY
HeVi Vartti Salibandy 9:50 Kenttä 2 8.9. 4 7 Vartti Salibandy HeVi     0
JIJ Sc ViPu 10:05 Kenttä 3 8.9. 5 1 JIJ Sc ViPu     0
Vartti Salibandy JIJ 12:20 Kenttä 2 8.9. 4 5 JIJ Vartti Salibandy     0
Sc ViPu HeVi 12:35 Kenttä 3 8.9. 2 5 HeVi Sc ViPu     0
Vartti Salibandy Sc ViPu 14:50 Kenttä 2 8.9. 7 3 Vartti Salibandy Sc ViPu     0
HeVi JIJ 15:05 Kenttä 3 8.9. 4 3 HeVi JIJ     0
         
joukkue ottelut v t h tm pm = pts          
Vartti Salibandy 3 2 0 1 18 12 6 4          
JIJ 3 2 0 1 13 9 4 4          
HeVi 3 2 0 1 13 12 1 4          
Sc ViPu 3 0 0 3 6 17 -11 0          
         
         
         
Lohko C          
Rattopojat          
Perikato          
HCT          
         
koti vieras klo kenttä päivä tulos V H TA   TY
Rattopojat Perikato 14:50 Kenttä 4 8.9. 3 3 Tasan Ei ole Rattopojat Perikato 0
Perikato HCT 16:05 Kenttä 5 8.9. 8 4 Perikato HCT     0
HCT Rattopojat 17:20 Kenttä 4 8.9. 0 12 Rattopojat HCT     0
         
joukkue ottelut v t h tm pm = pts          
Rattopojat 2 1 1 0 15 3 12 3          
Perikato 2 1 1 0 11 7 4 3          
HCT 2 0 0 2 4 20 -16 0          
         
LOHKO D          
Gjerby          
Jäätävä Itä          
Kaivopiha Rangers          
         
koti vieras klo kenttä päivä tulos V H TA   TY
Gjerby Jäätävä Itä 10:00 Kenttä 5 8.9. 8 1 Gjerby Jäätävä Itä     0
Jäätävä Itä Kaivopiha Rangers 11:40 Kenttä 5 8.9. 3 7 Kaivopiha Rangers Jäätävä Itä     0
Kaivopiha Rangers Gjerby 13:20 Kenttä 5 8.9. 5 5 Tasan Ei ole Kaivopiha Rangers Gjerby 0
         
joukkue ottelut v t h tm pm = pts          
Gjerby 2 1 1 0 13 6 7 3          
Kaivopiha Rangers 2 1 1 0 12 8 4 3          
Jäätävä Itä 2 0 0 2 4 15 -11 0          
         
         
Jatkopelit          
koti vieras o.nro klo kenttä päivä tulos
Perikato (C2) Jäätävä Itä (D3) 1 9:00 Kenttä 2 9.9.  3-7
Kaivopiha Rangers (D2) HCT (C3) 2 9:00 Kenttä 3 9.9.  10-5
 1/4            
koti vieras o.nro klo kenttä päivä tulos
OJE (A1) Kaivopiha Rangers (D2) 3 10:40 Kenttä 2 9.9.  8-2
Vartti Salibandy (B1) Jäätävä Itä (D3) 4 10:40 Kenttä 3 9.9.  3-0
Rattopojat (C1) JIJ (B2) 5 9:50 Kenttä 2 9.9.  2-13
Gjerby (D1) SK Jyräys (A2) 6 9:50 Kenttä 3 9.9.  2-7
Välierät            
koti vieras o.nro klo kenttä päivä tulos
OJE (A1) JIJ (B2) 7 12:20 Kenttä 2 9.9.  4-5 rl.
Vartti Salibandy (B1) SK Jyräys (A2) 8 12:20 Kenttä 3 9.9.  7-1
Pronssi            
koti vieras o.nro klo kenttä päivä tulos
OJE (A1) SK Jyräys (A2) 9 13:40 Kenttä 3 9.9.  9-3
Finaali            
koti vieras o.nro klo kenttä päivä tulos
JIJ (B2) Vartti Salibandy (B1) 10 14:00 Kenttä 2 9.9.  5-6 ja.