MIEHET                                
 
       
         
         
         
         
       
Lohko A Lohkojen 2. parasta jatkoon            
Pantheros            
LaPa            
TarakkaPojat        
PSB        
       
koti vieras klo kenttä päivä tulos V H TA   TY  
TarakkaPojat PSB 9:40 Kenttä 2 11.9.2010 2 5 PSB TarakkaPojat     0  
Pantheros LaPa 9:40 Kenttä 1 11.9.2010 3 2 Pantheros LaPa     0  
LaPa TarakkaPojat 11:40 Kenttä 2 11.9.2010 4 2 LaPa TarakkaPojat     0  
PSB Pantheros 11:40 Kenttä 1 11.9.2010 2 4 Pantheros PSB     0  
LaPa PSB 13:40 Kenttä 2 11.9.2010 2 0 LaPa PSB     0  
Pantheros TarakkaPojat 13:40 Kenttä 1 11.9.2010 7 5 Pantheros TarakkaPojat     0  
                 
joukkue ottelut v t h tm pm = pts      
Pantheros 3 3 0 0 14 9 5 6      
LaPa 3 2 0 1 8 5 3 4      
PSB 3 1 0 2 7 8 -1 2      
TarakkaPojat 3 0 0 3 9 16 -7 0      
       
Lohko B              
Team Hitaat Kolmoset              
Vuosaaren Dynamo              
Stick Hunters          
IBK Vantaa          
       
koti vieras klo kenttä päivä tulos V H TA   TY  
Team Hitaat Kolmoset Vuosaaren Dynamo 9:40 Kenttä 4 11.9.2010 1 1 Tasan Ei ole Team Hitaat Kolmoset Vuosaaren Dynamo 0  
Stick Hunters IBK Vantaa 9:40 Kenttä 5 11.9.2010 3 4 IBK Vantaa Stick Hunters     0  
IBK Vantaa Team Hitaat Kolmoset 11:40 Kenttä 4 11.9.2010 4 3 IBK Vantaa Team Hitaat Kolmoset     0  
Vuosaaren Dynamo Stick Hunters 11:40 Kenttä 5 11.9.2010 5 3 Vuosaaren Dynamo Stick Hunters     0  
Team Hitaat Kolmoset Stick Hunters 13:40 Kenttä 4 11.9.2010 4 1 Team Hitaat Kolmoset Stick Hunters     0  
Vuosaaren Dynamo IBK Vantaa 13:40 Kenttä 5 11.9.2010 2 4 IBK Vantaa Vuosaaren Dynamo     0  
                   
joukkue ottelut v t h tm pm = pts      
IBK Vantaa 3 3 0 0 12 8 4 6      
Team Hitaat Kolmoset 3 1 1 1 8 6 2 3      
Vuosaaren Dynamo 3 1 1 1 8 8 0 3      
Stick Hunters 3 0 0 3 7 13 -6 0      
       
       
Lohko C              
Real Malmi              
SC Ruoska              
SBT Raju          
Stucken Schneiden          
         
koti vieras klo kenttä päivä tulos V H TA   TY  
SBT Raju Stucken Schneiden 11:00 Kenttä 2 11.9.2010 3 3 Tasan Ei ole SBT Raju Stucken Schneiden 0  
Real Malmi SC Ruoska 11:00 Kenttä 1 11.9.2010 9 1 Real Malmi SC Ruoska     0  
SC Ruoska SBT Raju 13:00 Kenttä 2 11.9.2010 7 3 SC Ruoska SBT Raju     0  
Stucken Schneiden Real Malmi 13:00 Kenttä 1 11.9.2010 7 0 Stucken Schneiden Real Malmi     0  
SC Ruoska Stucken Schneiden 15:00 Kenttä 2 11.9.2010 0 8 Stucken Schneiden SC Ruoska     0  
Real Malmi SBT Raju 15:00 Kenttä 1 11.9.2010 10 0 Real Malmi SBT Raju     0  
                 
joukkue ottelut v t h tm pm = pts    
Stucken Schneiden 3 2 1 0 18 3 15 5    
Real Malmi 3 2 0 1 19 8 11 4    
SC Ruoska 3 1 0 2 8 20 -12 2    
SBT Raju 3 0 1 2 6 20 -14 1    
     
Lohko D      
FC Huuru      
SB Vantaa VI      
Gusanos      
IBK Pakolaiset      
     
koti vieras klo kenttä päivä tulos V H TA   TY  
FC Huuru SB Vantaa VI 10:20 Kenttä 4 11.9.2010 2 2 Tasan Ei ole FC Huuru SB Vantaa VI 0  
Gusanos IBK Pakolaiset 10:20 Kenttä 5 11.9.2010 3 2 Gusanos IBK Pakolaiset     0  
IBK Pakolaiset FC Huuru 13:00 Kenttä 4 11.9.2010 4 6 FC Huuru IBK Pakolaiset     0  
SB Vantaa VI Gusanos 13:00 Kenttä 5 11.9.2010 3 2 SB Vantaa VI Gusanos     0  
FC Huuru Gusanos 15:00 Kenttä 4 11.9.2010 5 0 FC Huuru Gusanos     0  
SB Vantaa VI IBK Pakolaiset 15:00 Kenttä 5 11.9.2010 4 5 IBK Pakolaiset SB Vantaa VI     0  
                 
joukkue ottelut v t h tm pm = pts    
FC Huuru 3 2 1 0 13 6 7 5    
SB Vantaa VI 3 1 1 1 9 9 0 3    
Gusanos 3 1 0 2 5 10 -5 2    
IBK Pakolaiset 3 1 0 2 11 13 -2 2    
     
     
     
     
     
     
     
     
Jatkopelit    
 1/4                
koti vieras o.nro klo kenttä päivä tulos    
Pantheros SB Vantaa VI 1 16:20 Kenttä 1 11.9.2010  2-3    
IBK Vantaa Real Malmi 2 16:20 Kenttä 2 11.9.2010  2-4    
Stucken Schneiden Team Hitaat Kolmoset 3 16:20 Kenttä 4 11.9.2010  12-0    
FC Huuru LaPa 4 16:20 Kenttä 5 11.9.2010  2-1    
Välierät                
koti vieras o.nro klo kenttä päivä tulos    
SB Vantaa VI Stucken Schneiden 5 18:00 Kenttä 1 11.9.2010  5-2    
Real Malmi FC Huuru 6 18:00 Kenttä 2 11.9.2010  3-4    
Pronssi                
koti vieras o.nro klo kenttä päivä tulos    
Stucken Schneiden Real Malmi 7 19:50 Kenttä 4 11.9.2010  0-5 l.    
Finaali                
koti vieras o.nro klo kenttä päivä tulos    
SB Vantaa VI FC Huuru 8 20:00 Kenttä 2 11.9.2010  4-5 rl.