FUTSAL COPA HELSINKI 9.-10.4.2011
                             
ARENA CENTER MYLLYPURO      
       
       
  Lohkojen A-D voittajat pääsevät suoraan puolivälieriin.      
  Lohkojen E-F voittajat pelaavat A-F lohkokakkosien kanssa jatkosarjan,      
Lohko A joista neljä jatkaa puolivälieriin.          
AC Kasarit          
Bruise Azul          
EPS      
Eiran Atlas      
Valtti Keltainen      
     
koti vieras klo kenttä päivä tulos V H TA   TY  
AC Kasarit Bruise Azul 9:00 Gat 9.4. 2 0 AC Kasarit Bruise Azul     0  
EPS Eiran Atlas 9:00 ED 9.4. 7 2 EPS Eiran Atlas     0  
Bruise Azul EPS 10:30 Gat 9.4. 2 1 Bruise Azul EPS     0  
Valtti Keltainen AC Kasarit 10:30 ED 9.4. 2 0 Valtti Keltainen AC Kasarit     0  
AC Kasarit Eiran Atlas 12:00 Gat 9.4. 3 1 AC Kasarit Eiran Atlas     0  
Valtti Keltainen EPS 12:00 ED 9.4. 3 1 Valtti Keltainen EPS     0  
EPS AC Kasarit 13:30 Gat 9.4. 1 4 AC Kasarit EPS     0  
Eiran Atlas Bruise Azul 13:30 ED 9.4. 1 3 Bruise Azul Eiran Atlas     0  
Bruise Azul Valtti Keltainen 15:00 ED 9.4. 2 1 Bruise Azul Valtti Keltainen     0  
Eiran Atlas Valtti Keltainen 16:00 Gat 9.4. 3 9 Valtti Keltainen Eiran Atlas     0  
                 
joukkue ottelut v t h tm pm = pts    
Valtti Keltainen 4 3 0 1 15 6 9 9    
AC Kasarit 4 3 0 1 9 4 5 9    
Bruise Azul 4 3 0 1 7 5 2 9    
EPS 4 1 0 3 10 11 -1 3    
Eiran Atlas 4 0 0 4 7 22 -15 0    
     
     
Lohko B          
PPFC          
EL MuGLad          
Team Silmäleikkaus REHELLINE      
Team Silmäleikkaus MIESTE      
Valtti Vihreä      
     
koti vieras klo kenttä päivä tulos V H TA   TY  
PPFC EL MuGLad 9:30 Gat 9.4. 3 1 PPFC EL MuGLad     0  
Team Silmäleikkaus REHELLINE Team Silmäleikkaus MIESTE 9:30 ED 9.4. 2 2 Tasan Ei ole Team Silmäleikkaus REHELLINE Team Silmäleikkaus MIESTE 0  
EL MuGLad Team Silmäleikkaus REHELLINE 11:00 Gat 9.4. 4 0 EL MuGLad Team Silmäleikkaus REHELLINE     0  
Valtti Vihreä PPFC 11:00 ED 9.4. 0 1 PPFC Valtti Vihreä     0  
PPFC Team Silmäleikkaus MIESTE 12:30 Gat 9.4. 5 1 PPFC Team Silmäleikkaus MIESTE     0  
Valtti Vihreä Team Silmäleikkaus REHELLINE 12:30 ED 9.4. 1 1 Tasan Ei ole Valtti Vihreä Team Silmäleikkaus REHELLINE 0  
Team Silmäleikkaus MIESTE EL MuGLad 14:00 Gat 9.4. 3 2 Team Silmäleikkaus MIESTE EL MuGLad     0  
Team Silmäleikkaus REHELLINE PPFC 14:00 ED 9.4. 0 2 PPFC Team Silmäleikkaus REHELLINE     0  
EL MuGLad Valtti Vihreä 15:00 Gat 9.4. 1 0 EL MuGLad Valtti Vihreä     0  
Team Silmäleikkaus MIESTE Valtti Vihreä 16:30 Gat 9.4. 1 9 Valtti Vihreä Team Silmäleikkaus MIESTE     0  
                 
joukkue ottelut v t h tm pm = pts    
PPFC 4 4 0 0 11 2 9 12    
EL MuGLad 4 2 0 2 8 6 2 6    
Valtti Vihreä 4 1 1 2 10 4 6 4    
Team Silmäleikkaus MIESTE 4 1 1 2 7 18 -11 4    
Team Silmäleikkaus REHELLINE 4 0 2 2 3 9 -6 2    
     
     
Lohko C          
Fc Kulmakivi          
EHPL          
FC Parsa      
Blue Guerrillas      
YDIN        
     
koti vieras klo kenttä päivä tulos V H TA   TY  
FC Parsa Blue Guerrillas 10:00 Gat 9.4. 4 1 FC Parsa Blue Guerrillas     0  
Fc Kulmakivi EHPL 10:00 ED 9.4. 1 3 EHPL Fc Kulmakivi     0  
EHPL FC Parsa 11:30 Gat 9.4. 0 0 Tasan Ei ole EHPL FC Parsa 0  
YDIN Fc Kulmakivi 11:30 ED 9.4. 4 3 YDIN Fc Kulmakivi     0  
YDIN FC Parsa 13:00 Gat 9.4. 1 2 FC Parsa YDIN     0  
Fc Kulmakivi Blue Guerrillas 13:00 ED 9.4. 2 3 Blue Guerrillas Fc Kulmakivi     0  
FC Parsa Fc Kulmakivi 14:30 Gat 9.4. 1 0 FC Parsa Fc Kulmakivi     0  
Blue Guerrillas EHPL 14:30 ED 9.4. 4 0 Blue Guerrillas EHPL     0  
EHPL YDIN 15:30 ED 9.4. 1 1 Tasan Ei ole EHPL YDIN 0  
Blue Guerrillas YDIN 16:30 ED 9.4. 0 7 YDIN Blue Guerrillas     0  
                   
joukkue ottelut v t h tm pm = pts      
FC Parsa 4 3 1 0 7 2 5 10      
YDIN 4 2 1 1 13 6 7 7      
Blue Guerrillas 4 2 0 2 8 13 -5 6      
EHPL 4 1 2 1 4 6 -2 5      
Fc Kulmakivi 4 0 0 4 6 11 -5 0      
     
     
Lohko D      
VaBa FC      
NFF      
HaBo      
FFR Väiski      
     
koti vieras klo kenttä päivä tulos V H TA   TY  
VaBa FC NFF 17:00 Gat 9.4. 0 1 NFF VaBa FC     0  
HaBo FFR Väiski 17:00 ED 9.4. 2 1 HaBo FFR Väiski     0  
FFR Väiski VaBa FC 18:30 Gat 9.4. 6 1 FFR Väiski VaBa FC     0  
NFF HaBo 18:30 ED 9.4. 3 0 NFF HaBo     0  
VaBa FC HaBo 20:00 Gat 9.4. 1 4 HaBo VaBa FC     0  
NFF FFR Väiski 20:00 ED 9.4. 2 3 FFR Väiski NFF     0  
                 
joukkue ottelut v t h tm pm = pts      
NFF 3 2 0 1 6 3 3 6      
FFR Väiski 3 2 0 1 10 5 5 6      
HaBo 3 2 0 1 6 5 1 6      
VaBa FC 3 0 0 3 2 11 -9 0      
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
Lohko E      
North Stars      
MTV3 MAX      
Pro Evolution Scorers      
Stobe-92      
     
koti vieras klo kenttä päivä tulos V H TA   TY  
North Stars MTV3 MAX 15:30 Gat 9.4. 2 1 North Stars MTV3 MAX     0  
Pro Evolution Scorers Stobe-92 16:00 ED 9.4. 0 1 Stobe-92 Pro Evolution Scorers     0  
Stobe-92 North Stars 17:30 Gat 9.4. 1 2 North Stars Stobe-92     0  
MTV3 MAX Pro Evolution Scorers 17:30 ED 9.4. 0 3 Pro Evolution Scorers MTV3 MAX     0  
MTV3 MAX Stobe-92 19:00 Gat 9.4. 4 1 MTV3 MAX Stobe-92     0  
North Stars Pro Evolution Scorers 19:00 ED 9.4. 2 2 Tasan Ei ole North Stars Pro Evolution Scorers 0  
                 
joukkue ottelut v t h tm pm = pts    
North Stars 3 2 1 0 6 4 2 7    
Pro Evolution Scorers 3 1 1 1 5 3 2 4    
MTV3 MAX 3 1 0 2 5 6 -1 3    
Stobe-92 3 1 0 2 3 6 -3 3    
         
   
Lohko F      
PatteFuria      
Rillo      
MILF Hunters FC      
HBHV      
     
koti vieras klo kenttä päivä tulos V H TA   TY  
PatteFuria Rillo 18:00 Gat 9.4. 0 2 Rillo PatteFuria     0  
MILF Hunters FC HBHV 18:00 ED 9.4. 2 1 MILF Hunters FC HBHV     0  
Rillo MILF Hunters FC 19:30 Gat 9.4. 2 2 Tasan Ei ole Rillo MILF Hunters FC 0  
HBHV PatteFuria 19:30 ED 9.4. 1 2 PatteFuria HBHV     0  
PatteFuria MILF Hunters FC 20:30 Gat 9.4. 0 1 MILF Hunters FC PatteFuria     0  
Rillo HBHV 20:30 ED 9.4. 1 1 Tasan Ei ole Rillo HBHV 0  
                 
joukkue ottelut v t h tm pm = pts    
MILF Hunters FC 3 2 1 0 5 3 2 7    
Rillo 3 1 2 0 5 3 2 5    
PatteFuria 3 1 0 2 2 4 -2 3    
HBHV 3 0 1 2 3 5 -2 1    
   
     
     
Jatkokarsinta                
koti vieras o.nro klo kenttä päivä tulos    
North Stars YDIN 1 11:00 Gat 10.4.  1-2    
MILF Hunters FC FFR Väiski 2 11:00 ED 10.4. 0-0, 1-0. rp    
AC Kasarit Pro Evolution Scorers 3 11:30 Gat 10.4.  5-2    
EL MuGLad Rillo 4 11:30 ED 10.4.  2-5    
 1/4                
koti vieras o.nro klo kenttä päivä tulos    
Valtti Keltainen YDIN 5 12:30 Gat 10.4.  1-2    
PPFC MILF Hunters FC 6 12:30 ED 10.4.  0-4    
FC Parsa AC Kasarit 7 13:00 Gat 10.4.  1-0    
NFF Rillo 8 13:00 ED 10.4.  2-1    
Välierät                
koti vieras o.nro klo kenttä päivä tulos    
YDIN NFF 9 14:15 Gat 10.4.  4-0    
MILF Hunters FC FC Parsa 10 14:15 ED 10.4.  2-1    
Finaali                
koti vieras o.nro klo kenttä päivä tulos    
YDIN MILF Hunters FC 11 15:15 ED 10.4.  0-2