PÄÄSIÄISTURNAUS ARENA CENTER MYLLYPURO 7.4.2012                          
       
       
Lohko A      
KompinPilaajat        
Team BoMb0t      
IBK Vantaa          
         
koti vieras klo kenttä päivä tulos V H TA   TY  
KompinPilaajat IBK Vantaa 9:00 kenttä 2 7.4. 3 2 KompinPilaajat IBK Vantaa     0  
IBK Vantaa Team BoMb0t 10:20 kenttä 2 7.4. 0 4 Team BoMb0t IBK Vantaa     0  
Team BoMb0t KompinPilaajat 11:40 kenttä 2 7.4. 0 5 KompinPilaajat Team BoMb0t     0  
               
joukkue ottelut v t h tm pm = pts      
KompinPilaajat 2 2 0 0 8 2 6 4      
Team BoMb0t 2 1 0 1 4 5 -1 2      
IBK Vantaa 2 0 0 2 2 7 -5 0      
               
Lohko B      
Snapping Knees      
Stick Hunters (RUS)      
Simot      
     
koti vieras klo kenttä päivä tulos V H TA   TY  
Snapping Knees Stick Hunters (RUS) 9:40 kenttä 2 7.4. 3 1 Snapping Knees Stick Hunters (RUS)     0  
Stick Hunters (RUS) Simot 11:00 kenttä 2 7.4. 4 3 Stick Hunters (RUS) Simot     0  
Simot Snapping Knees 12:20 kenttä 2 7.4. 1 11 Snapping Knees Simot     0  
             
joukkue ottelut v t h tm pm = pts      
Snapping Knees 2 2 0 0 14 2 12 4      
Stick Hunters (RUS) 2 1 0 1 5 6 -1 2      
Simot 2 0 0 2 4 15 -11 0      
         
Lohko C      
Lothar      
Itä-Pakila Stars      
Kaivopiha Rangers      
       
koti vieras klo kenttä päivä tulos V H TA   TY  
Lothar Kaivopiha Rangers 9:00 kenttä 3 7.4. 4 4 Tasan Ei ole Lothar Kaivopiha Rangers 0  
Kaivopiha Rangers Itä-Pakila Stars 10:20 kenttä 3 7.4. 3 7 Itä-Pakila Stars Kaivopiha Rangers     0  
Itä-Pakila Stars Lothar 11:40 kenttä 3 7.4. 9 2 Itä-Pakila Stars Lothar     0  
             
joukkue ottelut v t h tm pm = pts      
Itä-Pakila Stars 2 2 0 0 16 5 11 4      
Kaivopiha Rangers 2 0 1 1 7 11 -4 1      
Lothar 2 0 1 1 6 13 -7 1      
         
         
Lohko D      
Ääri-Jårmat      
timantti        
IBK        
       
koti vieras klo kenttä päivä tulos V H TA   TY  
Ääri-Jårmat timantti 9:40 kenttä 3 7.4. 3 3 Tasan Ei ole Ääri-Jårmat timantti 0  
timantti IBK 11:00 kenttä 3 7.4. 4 4 Tasan Ei ole timantti IBK 0  
IBK Ääri-Jårmat 12:20 kenttä 3 7.4. 1 4 Ääri-Jårmat IBK     0  
             
joukkue ottelut v t h tm pm = pts      
Ääri-Jårmat 2 1 1 0 7 4 3 3      
timantti 2 0 2 0 7 7 0 2      
IBK 2 0 1 1 5 8 -3 1      
                 
           
Jatkopelit              
koti vieras o.nro klo kenttä päivä tulos      
Team BoMb0t (A2) Lothar (C3) 1 13:00 kenttä 2 7.4.  0-2      
Kaivopiha Rangers (C2) IBK Vantaa (A3) 2 13:00 kenttä 3 7.4.  0-2      
Stick Hunters (B2) IBK (D3) 3 13:40 kenttä 2 7.4.  2-4      
timantti (D2) Simot (B3) 4 13:40 kenttä 3 7.4.  10-1      
 1/4                  
koti vieras o.nro klo kenttä päivä tulos      
KompinPilaajat (A1) IBK (D3) 5 15:00 kenttä 2 7.4.  3-5      
Snapping Knees (B1) Lothar (C3) 6 14:20 kenttä 2 7.4.  3-1      
Itä-Pakila Stars (C1) timantti (D2) 7 15:00 kenttä 3 7.4.  2-4      
Ääri-Jårmat (D1) IBK Vantaa (A3) 8 14:20 kenttä 3 7.4.  4-1      
Välierät                
koti vieras o.nro klo kenttä päivä tulos      
IBK (D3) timantti (D2) 9 16:10 kenttä 2 7.4.  5-3      
Snapping Knees (B1) Ääri-Jårmat (D1) 10 16:10 kenttä 3 7.4.  3-5      
Finaali              
koti vieras o.nro klo kenttä päivä tulos      
IBK (D3) Ääri-Jårmat (D1) 11 17:20 kenttä 2 7.4.  2-5