adidas Futsal Tournament                        
  Lohkojen voittajat suoraan puolivälieriin    
Lohko A Lohkojen kakkoset ja lohkojen paras 3. jatkokarsintaan (pistevertailulla)  
Fc Haksi        
Valtti / Vihreä        
Ko-Ma    
EPS    
FC CK    
   
koti vieras klo kenttä päivä tulos V H TA   TY
Fc Haksi Valtti / Vihreä 9:30 ED 30.10. 0 3 Valtti / Vihreä Fc Haksi     0
Valtti / Vihreä Ko-Ma 10:30 ED 30.10. 2 0 Valtti / Vihreä Ko-Ma     0
FC CK Fc Haksi 10:30 Gatorade 30.10. 3 0 FC CK Fc Haksi     0
Ko-Ma EPS 12:00 ED 30.10. 0 0 Tasan Ei ole Ko-Ma EPS 0
Valtti / Vihreä FC CK 12:00 Gatorade 30.10. 2 1 Valtti / Vihreä FC CK     0
Fc Haksi EPS 13:30 ED 30.10. 1 5 EPS Fc Haksi     0
FC CK Ko-Ma 13:30 Gatorade 30.10. 3 1 FC CK Ko-Ma     0
EPS Valtti / Vihreä 14:30 ED 30.10. 2 0 EPS Valtti / Vihreä     0
Ko-Ma Fc Haksi 16:00 ED 30.10. 4 0 Ko-Ma Fc Haksi     0
EPS FC CK 16:00 Gatorade 30.10. 0 1 FC CK EPS     0
               
joukkue ottelut v t h tm pm = pts  
Valtti / Vihreä 4 3 0 1 7 3 4 9  
FC CK 4 3 0 1 8 3 5 9  
EPS 4 2 1 1 7 2 5 7  
Ko-Ma 4 1 1 2 5 5 0 4  
Fc Haksi 4 0 0 4 1 15 -14 0  
   
   
Lohko B        
AC Stoppi        
Petos        
Fc KyJo    
PES    
   
koti vieras klo kenttä päivä tulos V H TA   TY
AC Stoppi Petos 11:00 ED 30.10. 1 1 Tasan Ei ole AC Stoppi Petos 0
PES Fc KyJo 11:00 Gatorade 30.10. 1 2 Fc KyJo PES     0
Petos PES 12:30 ED 30.10. 3 0 Petos PES     0
Fc KyJo AC Stoppi 12:30 Gatorade 30.10. 4 2 Fc KyJo AC Stoppi     0
AC Stoppi PES 14:00 ED 30.10. 4 1 AC Stoppi PES     0
Petos Fc KyJo 14:00 Gatorade 30.10. 2 2 Tasan Ei ole Petos Fc KyJo 0
               
joukkue ottelut v t h tm pm = pts  
Fc KyJo 3 2 1 0 8 5 3 7  
Petos 3 1 2 0 6 3 3 5  
AC Stoppi 3 1 1 1 7 6 1 4  
PES 3 0 0 3 2 9 -7 0  
   
   
   
   
Lohko C        
NFF        
Honey Bunnys        
Papadou    
s.p.liffi    
   
koti vieras klo kenttä päivä tulos V H TA   TY
NFF Honey Bunnys 15:30 ED 30.10. 2 0 NFF Honey Bunnys     0
s.p.liffi Papadou 15:30 Gatorade 30.10. 1 2 Papadou s.p.liffi     0
Honey Bunnys s.p.liffi 17:00 ED 30.10. 4 0 Honey Bunnys s.p.liffi     0
Papadou NFF 17:00 Gatorade 30.10. 1 4 NFF Papadou     0
Honey Bunnys Papadou 18:30 ED 30.10. 1 4 Papadou Honey Bunnys     0
NFF s.p.liffi 18:30 Gatorade 30.10. 6 1 NFF s.p.liffi     0
               
joukkue ottelut v t h tm pm = pts  
NFF 3 3 0 0 12 2 10 9  
Papadou 3 2 0 1 7 6 1 6  
Honey Bunnys 3 1 0 2 5 6 -1 3  
s.p.liffi 3 0 0 3 2 12 -10 0  
   
   
LOHKO D    
FC Nitrodisko    
PPFC    
YDIN    
Valtti / Keltainen    
   
koti vieras klo kenttä päivä tulos V H TA   TY
FC Nitrodisko PPFC 15:00 ED 30.10. 2 2 Tasan Ei ole FC Nitrodisko PPFC 0
YDIN Valtti / Keltainen 15:00 Gatorade 30.10. 5 1 YDIN Valtti / Keltainen     0
PPFC YDIN 16:30 ED 30.10. 0 7 YDIN PPFC     0
Valtti / Keltainen FC Nitrodisko 16:30 Gatorade 30.10. 4 2 Valtti / Keltainen FC Nitrodisko     0
FC Nitrodisko YDIN 18:00 ED 30.10. 2 9 YDIN FC Nitrodisko     0
PPFC Valtti / Keltainen 18:00 Gatorade 30.10. 1 0 PPFC Valtti / Keltainen     0
               
joukkue ottelut v t h tm pm = pts  
YDIN 3 3 0 0 21 3 18 9  
PPFC 3 1 1 1 3 9 -6 4  
Valtti / Keltainen 3 1 0 2 5 8 -3 3  
FC Nitrodisko 3 0 1 2 6 15 -9 1  
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
LOHKO E    
1860 Levadia    
FC Force Majeure    
UHFC    
Fc Eagles    
   
koti vieras klo kenttä päivä tulos V H TA   TY
1860 Levadia FC Force Majeure 10:00 ED 30.10. 1 3 FC Force Majeure 1860 Levadia     0
UHFC Fc Eagles 10:00 Gatorade 30.10. 6 0 UHFC Fc Eagles     0
FC Force Majeure UHFC 11:30 ED 30.10. 1 2 UHFC FC Force Majeure     0
Fc Eagles 1860 Levadia 11:30 Gatorade 30.10. 2 1 Fc Eagles 1860 Levadia     0
1860 Levadia UHFC 13:00 ED 30.10. 2 12 UHFC 1860 Levadia     0
FC Force Majeure Fc Eagles 13:00 Gatorade 30.10. 4 2 FC Force Majeure Fc Eagles     0
               
joukkue ottelut v t h tm pm = pts  
UHFC 3 3 0 0 20 3 17 9  
FC Force Majeure 3 2 0 1 8 5 3 6  
Fc Eagles 3 1 0 2 4 11 -7 3  
1860 Levadia 3 0 0 3 4 17 -13 0  
       
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Jatkokarsinta              
koti vieras o.nro klo kenttä päivä tulos  
FC CK PPFC 1 10:00 ED 31.10.  2-3  
Petos FC Force Majeure 2 10:00 Gatorade 31.10.  3-2  
Papadou EPS 3 10:30 Gatorade 31.10.  2-3  
Puolivälierät              
koti vieras o.nro klo kenttä päivä tulos  
Valtti / Vihreä UHFC 4 11:30 Gatorade 31.10.  1-4  
Fc KyJo PPFC 5 11:30 ED 31.10.  4-0  
NFF Petos 6 12:00 Gatorade 31.10.  2-3  
YDIN EPS 7 12:00 ED 31.10.  1-0  
Välierät              
koti vieras o.nro klo kenttä päivä tulos  
UHFC Fc KyJo 8 13:00 Gatorade 31.10.  2-0    
Petos YDIN 9 13:00 ED 31.10.  5-0  
Finaali              
koti vieras o.nro klo kenttä päivä tulos  
UHFC Petos 10 14:00 ED 31.10.  3-0